ServiseVer Bayilik

ServiseVER hızlı, ekonomik, kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek araç sahiplerinin servis ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2013 yılında kurulmuştur.

Misyonumuz: Bakım, otogaz dönüşümü, kaporta boya, tamir ve yedek parça ihtiyaçlarınıza kaliteli servis ağı, çağrı merkezi ve internet platformumuz ile en uygun fiyatları sunmaktır.

Vizyonumuz: Türkiye’de otomotiv sektöründe satış sonrası hizmetlerde hızlı, güvenilir, ekonomik ve kaliteli hizmeti sağlayarak tüm müşterilerin ihtiyaç ve beklentilerinin üzerine çıkmak. Hedefimiz müşteri odaklı bir kuruluş olarak müşteri beklentilerini anlamak ve sizleri hızlı, basit servis anlayışı ile tanıştırmaktır.

Gerekli İş Yeri Özellikleri :

*Güven
*Kaliteli hizmet
*Yenilikçi
*Otomobil servis hizmetlerinde deneyimli
*Müşteri odaklı
*Kurumsal kimliğe uygun

Girişimcide Aranan Özellikler: Hizmet verdikleri otomobil markalarına ait yedek parça bulunulurluğunu sağlamak, kaliteli ve garantili hizmet, müşteri memnuniyeti.

Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Web adresimizden başvuru yapılabilmektedir.Daha sonra tarafımızca telefonla aranarak istenilen bilgiler sağlandıktan sonra onaylanan servisler; tüm bilgilerini sisteme giriş yaparak ve üyelik bedelini ödedikten sonra hizmet satışına başlayabilirler.

Bayilik / Franchise Şartları: 3 aylık – 6 Aylık – 1 Yıllık üyelik bedeli (Satılan her hizmet tutarından %7 komisyon bedeli alınmaktadır.)

Girişimciler Bu Markayı Neden Tercih Etmeli : Servis araç girişlerini arttırabilmek, yeni müşteriler bulabilmek ve karşılaştırmalı fiyat bilgisi sunabilmek.

Otomotiv servis hizmeti verdiğiniz işletme ile ilgili bayilik yatırımı yapabileceğiniz ServiseVer firması ile iletişim kurabilirsiniz.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Servisever” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺0
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  • Proje Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0216 373 11 11Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz