SGS Jeneratör Bayilik

SGS Jeneratör Bayilik Bilgileri

SGS Jeneratör & Marine Grup, sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip bir teknoloji kuruluşudur. Halen Gemlik Sanayi sitesinde yaklaşık 1350 m2 alana sahip kendi tesislerinde uzman personelleri ve araç filosu ile hizmet vermektedir.

Jeneratör sektöründe üretici ve başta Marmara Bölgesi olmak üzere ülkemizin her yerinde SGS markası ile kara ve marine tipi jeneratör imalatı ve tüm jeneratör markalarına; servis, kiralama, 2. el jeneratör satışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genişleyen satış ve pazarlama ağımız için ülkenin dört bir yanında özellikle de sektörün içerisinde yer alan yeni bayilikler vermeyi amaçlıyoruz.

Servis ve montaj hizmetlerini de bünyesinde gerçekleştirebilecek bayilerimize bölge koruması da sağlanacaktır.


SGS Jeneratör Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %15
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

SGS Jeneratör Bayilik Başvuru Formu

0 224 524 88 97Üye: İbrahim Karabulut

 

 

SGS Jeneratör Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; SGS Jeneratör Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

SGS Jeneratör Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

SGS Jeneratör Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.