SGS Jeneratör Bayilik

SGS Jeneratör Bayilik Bilgileri

SGS Jeneratör & Marine Grup, sektörde 40 yıllık tecrübeye sahip bir teknoloji kuruluşudur. Halen Gemlik Sanayi sitesinde yaklaşık 1350 m2 alana sahip kendi tesislerinde uzman personelleri ve araç filosu ile hizmet vermektedir.

Jeneratör sektöründe üretici ve başta Marmara Bölgesi olmak üzere ülkemizin her yerinde SGS markası ile kara ve marine tipi jeneratör imalatı ve tüm jeneratör markalarına; servis, kiralama, 2. el jeneratör satışı faaliyetlerini sürdürmektedir.

Genişleyen satış ve pazarlama ağımız için ülkenin dört bir yanında özellikle de sektörün içerisinde yer alan yeni bayilikler vermeyi amaçlıyoruz.

Servis ve montaj hizmetlerini de bünyesinde gerçekleştirebilecek bayilerimize bölge koruması da sağlanacaktır.


SGS Jeneratör Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %15
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı

[tab-area2]
[tab-area3]

SGS Jeneratör Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0 224 524 88 97Üye: İbrahim Karabulut

 

 

Doğrulanmış Firma

SGS Jeneratör Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

SGS Jeneratör Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; SGS Jeneratör Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

SGS Jeneratör Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.