Şımarık Aksesuar Bayilik

Şımarık Aksesuar Bayilik Bilgileri

2005 Yılında Samsun ilinde kurulmuş olan Şımarık Aksesuar, 2010 yılında merkezini İstanbul Tahtakale bölgesine taşıyarak ucuz kaliteli ve bol çeşit felsefesi ile Kendinizi Şımartın sloganı ışığında yurt içinde mağazalaşmaya başlamıştır.

Satışa sunduğu ürünlerinin %80’i kendi atölyelerinde üreten Şımarık Aksesuar ; gelen yoğun yatırımcı talepleri doğrultusunda 2016 yılı haziran ayı itibarı ile bayilik – franchise vermeye başlamıştır. Kısa sürede mevcut 12 mağazasına eklenen 6 yeni franchise noktası ile birlikte büyümeye devam etmektedir.


 

Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 3000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 90000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 110000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

 

0 532 372 15 51Üye: Kobi Vadisi

 

 

Doğrulanmış Firma

Şımarık Aksesuar Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Şımarık Aksesuar Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Şımarık Aksesuar Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Şımarık Aksesuar Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.