Sinem Karakaş Makeup Studio Bayilik

Sinem Karakaş Makeup Studio Bayilik Bilgileri

Sinem Karakaş markası 1 Aralık 2017 yılında Sinem Karakaş tarafından küçük bir Makeup Studio olarak İzmit/Merkez de kuruldu.
İzmit’in ilk makeup stüdyosu olma özelliğini taşıyan Sinem Karakaş Makeup Studio her geçen gün adından söz ettirerek büyümeye devam etti.
2018 yılında yoğun talebi karşılamakta güçlük geçen Sinem Karakaş Makeup Studio daha büyük bir Studioya geçerek uzman sayısını arttırdı.
Çevre illerden gelen talepler üzerine 2019 Yılında Sakarya / Serdivan şubesinin açılışı gerçekleşti.

Günden güne artan talepler üzerine Sinem Karakaş Makeup Studio radikal bir kararla, 4 Katlı 500m2 büyüklüğünde bir binaya taşınarak Sinem Karakaş Makeup Plaza olarak genel merkezini kurdu.
Şuanda halı hazırda devam eden 2 farklı şehirdeki şubeleri bulunan Sinem Karakaş Stüdyoları, toplamda 15 uzmanla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

Sinem Karakaş Stüdyolarında Kalıcı Makyaj (Microblading, Dudak Renklendirme, Kaş Pudralama, Eyeliner, Deepliner, BBGlow, Dermapen),İpek Kirpik, Kirpik Lifting, Kaş Laminasyon, Cilt Bakımı, Lazer Epilasyon, Manikür-Pedikür, Kalıcı Oje, Ağda, Profesyonel Makyaj gibi hizmetler veriliyor.
Bütün bunlara ek olarak kendine bir üretim mekanizması kuran Sinem Karakaş Studio, kendi kaş ve kirpik serumunu üretmiş ve muhteşem sonuçlar alan serumu ulusal bir ödülle taçlandırılmıştır.

Sinem Karakaş Makeup Studio da çalışmak isteyen her uzman titizlikle seçilir ve Sinem Karakaş tarafından denetime tutulur. Gerekli durumlarda her uzmana Sinem Karakaş tarafından eğitim verilir ve donanımsal olarak güçlendirilir. Önceliğimiz kusursuz olmaktır.

Sinem Karakaş Makeup Studio “Burada olmanın bir sebebi var” sloganıyla müşterilerini mutlu etmeye devam ediyor.


Yatırım Tutarı 450,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 3500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 250000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 250000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 500000TL
Kar Marjı %75
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Makeup Studio firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

Güzellik sektörü dünya çapında günden güne büyüyen bir sektördür. Bununla birlikte Türkiyede de bu sektör gelişmeye ve yatırıma açık bir sektördür. Güzellik sektöründe sunulan ürün ve hizmetler oldukca fazladır. Bayilik sistemi ise bu ürün ve hizmetlerin tüketiciye ulaşabilmesinde büyük rol oynuyor.Güzellik sektörü büyüyerek ve geliştikce de karlı iş fırsatları da çoğalmaya devam edecek. Zor olan kısım ise hangisini seçeceğinize karar vemek!

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Güzellik çağımızın vazgeçilmez bir parçasıdır. Bundan dolayı erkekler ve özellikle kadınların güzel ve bakımlı olma isteği oldukc ada karlı bir sektördür.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

Firmamız 25 yılın verdiği eğitim, tecrübemizle bizimle birlikte büyüyecektir .Açılacak yerin bulunması ,fizibilitesi, personel eğitimi , ürünlerin ve yapılışlarının reçetelerinin paylaşılmasıyla birlikte yatırımcımıza işletmecilik eğitimi de veriyoruz.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

Kar marjı yapılacak işlemlere göre değişmekte olup ortalama %75 tir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Lokasyon Tespiti, uygun dükkanın bulunması,
Aday mağazaların karlılık fizibilitelerinin yapılması, Kira kontratlarının yapılmasında hukuki danışmanlık verilmesi,
Belirlenen yere uygun mimari tasarım ve uygulama projesinin hazırlanması, Resmi izinlerin alınması konusunda gerekli desteğin verilmesi
Personel alımında adaylarla görüşmelerin yapılması, Personele işletmecilik hakkında eğitim verilmesi, Ürünlerinin reçetelerinin ve yapılış şekillerinin öğretilmesi Yatırımcı ile birlikte açılış organizasyonun ve tanıtıcı faaliyetlerin planlanması, El ilanı, Radyo reklamı ve Bilbord gibi tanıtıcı reklam tasarımlarının hazırlanması,

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

Bayilerimizi kendi işletmemiz olarak görüyoruz. Kendi imalatlarımız olan ürünleri onlarla paylaşıyoruz, 25 yılın verdiği eğitim ve tecrübeyle farklı uygulamalarımızı paylaşıyoruz.

Sinem Karakaş Makeup Studio Bayilik Başvurusu

05452671448Üye: ersin özmen

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.