SNC OIL Bayilik

SNC OIL Bayilik Bilgileri

Snc-Oil A.Ş., Madeni Yağlar ve oto bakım ürünleri tedarik, depolama ve pazarlaması ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.

Madeni Yağlarda ve diğer destekleyici ürünlerimizde tescilli markamız olan SNC-OİL ile ihtiyaçlarınızı doğrudan, kaliteli ve uygun zaman teslimatı ile piyasada güvenin ve istikrarın sembolü olarak görülmektedir.

Uzman kadrosu ile Kalite Sistem Yönetimini ilke edinmiş Müşteri Memnuniyet odaklı olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Yurtiçi satışlarında özellikle İç Anadolu, Karadeniz ve Ege Bölgesinde kendi araçları ile çalışan firmamız, bu yolla müşterilerimizin talep ve isteklerine anında karşılık vermektedir.

Kurulduğu yıldan bu güne satışlarını katlayarak büyüyen şirketimiz son yıllarda ihracata yönelerek satışlarını arttırmakta ve 20 den fazla ülkeye ihracat projeleri gerçekleştirmektedir.

Firmamız, kısa zaman içerisinde uzun bir yol almıştır. Ancak, bu elbette yeterli değildir. Bundan sonraki süreçte, yurtiçinde pazar payımızı daha da artırıcı, marka bilinirliliği arttırmaya yönelik pazarlama faaliyetleri ile yurtdışında da beğeni ile kullanılan SNC-OIL markamızı daha da güçlendirmeyi hedefliyoruz.

SNC-OIL bugün yurdumuzda ve dünyanın çeşitli ülkelerinde, otomotiv ve sanayi yağlarında araç bakım ürünlerine, birçok değişik yağ seçeneğini sunmasının yanı sıra, geçmişten aldığı deneyimi ve sürekli olarak ürünlerini geliştirmekte, hizmet verdiği sektördeki firmalara akıcı ve yenilikçi çözümler sunmakta, uygulandığı eğitim programları ve satış sonrası destek hizmetleri ile doğru ürünün, doğru yerde, uygun ve en ekonomik şekilde kullanılması konusunda sektör üyelerini bilinçlendirmekte ve yönlendirmektedir.


SNC OIL Tanıtım Filmi


SNC OIL Müşteri Yorumları

Aşağıda yer alan bilgiler, ilgili firmanın temsili bir şubesini ziyaret eden müşterilere ait yorumlardır.

  • Piyasadaki belki de kullandığım en düşük kaliteli bu yağ olabilir. 5w30 qnarici 200.000 km s... Devamı
  • 30 yıllık şoförüm. Ağır vasıta da kullandım, küçük araçta. Yani tekerleği olan, aklın... Devamı
  • Ürününüzü kullandım ve gayet memnun kaldım. Aracım 200 km üstü honda civic araç. Aracım... Devamı
  • Bir bayan sürücü olarak araçtan pek anlamasamda youtubeden denk geldim ürününüze ve denedim.... Devamı
  • Piyasadaki tüm ürünleri kullandım diyebilirim fiyat ve performans olarak değerlendirilebilir. D... Devamı

Yatırım Tutarı ₺100,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

SNC OIL Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05352489516Üye: Nihal Ateşnal

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
carismax car care bayilik