Sowex Ekolojik Likit Duvar Kaplama Bayilik

Sowex Ekolojik Likit Duvar Kaplama Bayilik Bilgileri

SOWEX % 100 doğal , anti bakteriyel, ısı ve ses izolasyonu sağlayan ,A1 seviyesinde yanmaz ,nem ve rutubeti önleyen iç cephe duvar kaplama ürünüdür.
Uluslar arası buluş patenti bizde olan sowex – sowex plus – sowex platinium ürünlerimizi doğaya zarar vermeden geri dönüşüm ürünlerini kullanarak sıfır atık ,sıfır çöp , sıfır israf projesi ile üretiyoruz.
Antalya’dan tüm dünyaya açılmayı planlıyoruz
Ülkemizde ve dünya genelinde üretilen enerjinin ciddi bir kısmı kapalı mekanları ısıtmak amacıyla tüketilmektedir. Kapalı mekanlarda ise en büyük ısı kayıpları duvar ve tavanlardan meydana geliyor. Bu kayıpların bizlere maliyet olarak geri dönmesinin yanı sıra enerjinin yakılması aşamasında çevreye sera gazı olarak da tabir edilen karbon gazı bırakılıyor. Bu durumun hem hava kirliliğinin artması hem de küresel ısınma gibi ciddi problemlere yol açıyor.

Sağladığı %42 lik ısı yalıtımı ile SOWEX hem bu enerji maliyetini düşürmek hem de karbon gazı salınımını azaltmak bunu da tamamen doğal ve anti bakteriyel yapısı ve şık görüntüsüyle sağlamak amacıyla tüm dünyanın hizmetine firmamız tarafından sunulmaktadır.
Peki bunu neden birlikte yapmayalım ?
Birlikte hem dünyamızı koruyalım hem de bundan gelir elde edelim.


Sowex Ekolojik Likit Duvar Kaplama Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 200TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %40-100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Sowex Ekolojik Likit Duvar Kaplama Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

5555889379Üye: ercan Bakbak

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.