Stone Mahall Bayilik

Stone Mahall Bayilik Bilgileri

Başarı ve yüksek kaliteli ürün amacı ile çıktığımız yolculuğumuzda STONE MAHALL İnş. Malz. San. Tic. LTD. ŞTİ. markasıyla dekoratif kültür taşları ve kültür tuğlaları üretmekteyiz. Yatırımlarımızı, çalışmalarımızı bu amaç doğrultusunda planlıyor; benzersiz uygulamalar için dekoratif taş ve tuğlalar geliştiriyoruz.

Kolay uygulanması, m² ağırlığının doğal taşlara kıyasla daha hafif olması, yüksek teknolojiye sahip Alman menşeili boyalarımız sayesinde uzun ömürlü ve geniş renk yelpazesinde hizmet vermesi; tasarım ve projelerde STONE MAHALL markasının öne çıkmasını sağlamaktadır.

STONE MAHALL, hizmetlerini her zaman müşteri memnuniyeti ve güveni temel alarak sunmaktadır. Tüm birikim ve işbirliklerinin bir ürünü olarak; piyasadaki varlığını ve verimliliğini her geçen gün arttırmak, kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite standartlarına uymak ve etkinliğini sürdürmek başlıca kalite politikamızı oluşturmaktadır.

Müşteri ve proje odaklı özel tasarımlarınız için; istenilen ürünler ve özel renkler ile hizmet vermekteyiz.

“Başarı bir yolculuktur, bir varış noktası değil” sloganıyla çıktığımız bu yolda değişen ve gelişen dünya trendlerini yakından takip ederek sektörde emin adımlarla ilerlemeye, Ar-Ge çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz.

Ücretsiz bayilik,uygun ve cazip koşullar için bizimle iletişime geçiniz.STONE MAHALL Ailesine katılmanız dileğiyle.

Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺150
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺15000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺5000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺15000
Kar Marjı %60-160
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

5457624255Üye: Mert Alıcan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik