Suda Damla, Sarp Su Bayilik

Suda Damla, Sarp Su Bayilik Bilgileri

Suda damla su kaynağından aldığı doğal mineralli suyu modern teknolojisiyle, son derece hijyenik ve güvenilir bir şekilde tüketicilerine ulaştırmayı ve etkin çalışma prensibiyle daha fazla insanımızın yaşam kalitesini arttırmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kampanyalarımız: 1. Kendi damacanalarınızı yaptırıp fabrikadan su alırsanız 0,65tl üstelik kendi damacanız kadar emanet damacanada bizden 2.emanet damacana ile fabrikadan su fiyatımız 1tl ayrıca her aldığınız sebil için 120 damacana bedelsiz su verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 2,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 10TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 3000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 3000TL
Kar Marjı %95
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Suda Damla, Sarp Su Bayilik Başvurusu

05305921040Üye: sudadamla

 

 

Suda Damla, Sarp Su Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Suda Damla, Sarp Su Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Suda Damla, Sarp Su Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Suda Damla, Sarp Su Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.