Suda Damla, Sarp Su Bayilik

Suda Damla, Sarp Su Bayilik Bilgileri

Suda damla su kaynağından aldığı doğal mineralli suyu modern teknolojisiyle, son derece hijyenik ve güvenilir bir şekilde tüketicilerine ulaştırmayı ve etkin çalışma prensibiyle daha fazla insanımızın yaşam kalitesini arttırmalarına yardımcı olmayı hedeflemektedir.

Kampanyalarımız: 1. Kendi damacanalarınızı yaptırıp fabrikadan su alırsanız 0,65tl üstelik kendi damacanız kadar emanet damacanada bizden 2.emanet damacana ile fabrikadan su fiyatımız 1tl ayrıca her aldığınız sebil için 120 damacana bedelsiz su verilecektir.


 

Yatırım Tutarı 2,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 10TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 2000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 3000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 3000TL
Kar Marjı %95
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Suda Damla, Sarp Su Bayilik Başvurusu

05305921040Üye: sudadamla

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.