Tantun Usta Tantuni Bayilik

Tantun Usta Tantuni Bayilik Bilgileri

Mersin yöresine has bir dürüm çeşidi olarak bilinen tantuni çok küçük kuşbaşı doğranmış dana eti ile yapılan ve geçmiş dönemde yoksul yemeği olan Tantuni; sevildikçe Mersin’de yayılmaya ve lokantalarda servise sunulmaya başlanıyor.

Bir rivayete göre; Aşçı Tantun Amca’nın küçük lokantasında sac üzerinde yaptığı bu yemeği beğenenler ise ona, ustasının adını, TANTUNİ ismini layık görüyor.

Hakkında pek çok rivayet bulunan tantuni kimilerine göre ise, Araplar tarafından Türkiye’ye getirilen gerçekte deve eti ile yapılan bir Arap yemeği ve adını da sacda et karıştırılırken çıkan “TANTUN” seslerinden aldığı söyleniyor.

Tantun Usta; Tantuni lezzetini, damak tadını, çizgisini ve ilkesini bozmadan sizlere hizmet vermeye devam
edecek ve bu lezzeti daha birçok kişinin tatması için ”Lezzeti Sunmak Sanattır” birinci ilkemiz olacaktır.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %25
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0216 405 15 01Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Tantun Usta Tantuni Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tantun Usta Tantuni Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Tantun Usta Tantuni Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Tantun Usta Tantuni Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

  Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.