Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Bilgileri

2019 YılındaTarihi İstanbul Kumpir & Waffle iki yeni restoran formatının “Mini & Freestander” hedeflenen uluslararası genişleme stratejisini sürdürmektedir. 2018 Dokuz yeni restoran açıklıkları ilk yarısında uluslararası genişlemesine devam – artmıştır Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle’nun küresel varlığı 13 ülkede 27 restorana. Yılın ikinci yarısında dünyanın dört bir yanına açılan daha fazla açıklık ile 2018 yılında 33-38 yeni lokanta hedef alındı. Yönetim, hedeflenen uluslararası genişleme stratejisini sürdürmektedir.

Ayrıca, Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Mini ve Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Freestander adlı iki yeni restoran format pilotları da açıldı. İki Mini, bir Freestander toplamda üç Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle “Mini ve Freestander” başladı. Mini Tarihi İstanbul Kumpir & Waffles, şu anda çeşitli ulusal ve uluslararası lokasyonlarda test edilen, önemli ölçüde daha düşük yatırım maliyetleri ile karakterize edilen daha rantabl ve spesifik restoranlardır.

İtalya’nın Bari şehrinde, Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle kısa bir süre önce başka bir Freestander açtı.
Adından da anlaşılacağı gibi, Freestanders şehir merkezlerinin dışındaki önemli yerleşim alanları, sahil şeridi, spesifik acık alanlar ve trafik kavşaklarında inşa edilen daha geniş müstakil restoranlar. Pilot çalışması sonrası yapılan analitik çalışması ardından, Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle’nin yönetim, denetleme kurulu Mini ve Freestander’ların daha fazla devreye girmesine karar verildi.

Şirketimizin Yönetim Kurulu Başkanı mesajı

“Uluslararası genişlememiz planlamaya devam ediyor ve 2018’in ikinci yarısında iyimseriz.
Yeni Mini pilot ve Freestander, yenilikçi restoran formatlarımızın potansiyel genişlemesi için bize değerli bilgiler sağlayacaktır”


Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 29,500TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %300
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Kosgeb Desteği
 • Ödeme Desteği

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Başvurusu

08504950800Üye: Tarihi İstanbul Kumpir

 

 

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Tarihi İstanbul Kumpir & Waffle Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.