Tarihi Sarıyer Börek Bayilik

Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Bilgileri

Tarihi Sarıyer Börek Franchise sistemine katılma fırsatı!

Tarihi Sarıyer Börek, satış zincirini iş planına uygun lokasyonlarda açılacak yeni işletmelerle genişletme amacındadır. Geliştirilmiş franchise formülünde bayileriyle tüm deneyimini ve bilgi birikimini paylaşarak, onları da bu başarısına ortak etmektedir.

Mağazalar

Mağazalarımız asgari 100 m2 kapalı alanda hizmet veren işyerleridir. Mağaza tasarımlarımızda cafe konseptine ağırlık vermekteyiz.

Franchise Toplam Maliyet Bedeli

Franchise katılım bedeli bölgelere göre değişmektedir.

Mağazaların Konumu

Tarihi Sarıyer Börek satış noktası olarak AVM fast food bölümleri, ana cadde üzerlerinde açık alanları olan mağazalar gibi hareketli konumlar tercih edilmektedir. Tarihi Sarıyer Börek konseptine göre düzenlenen bir mağazanın açılış maliyeti metrekare boyutuna ve fiziki durumuna göre değişiklik göstermektedir.

Görüşme Süreci

Yatırımcı tarafından düşünülen mağaza bölge ve yerleri tespit edilip, başvuru formu eksiksiz doldurulduktan hemen sonra başlar.

Ürün Sevkiyatı

Tüm ürünler ve tedarik malzemeleri firmamız veya bölge distribütörü tarafından zamanında kapıya teslim edilir.


Tarihi Sarıyer Börek Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 30,000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Başvurusu

  05303173516Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tarihi Sarıyer Börek Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Tarihi Sarıyer Börek Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Tarihi Sarıyer Börek Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.