Tavuk Dünyası Bayilik

Türkiye’de sadece kırmızı et satışı yapan çok sayıda restoran bulunmasının yanı sıra, tavuk ürünleri üzerine satış yapan restoran sayısı yok denecek kadar azdır. Ülkemizdeki bu eksikliği fark ederek harekete geçen TD Gıda Hizmetleri, yaptıkları fizibilite çalışmaları neticesinde “Tavuk Dünyası” markası ile sektöre adım atmışlardır.

“Hiç tavuk yediniz mi?” sloganı ile kapılarını açan Tavuk Dünyası; kendine özgü tariflerini, doğal gıdalar ve hijyenik koşullardaki pişirme teknikleriyle birleştirerek tavuğu bir lezzet şöleni şeklinde müşterilerine sunmaktadır.

Açılışlarından iki yıl sonra yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere şube sayısını 70’e çıkaran Tavuk Dünyası’nın hedefi Dünya çapında tam 1,000 şubeye ulaşmaktır.

Kendi işini kurmak isteyenler… Tavuk Dünyası restoran zincirlerinin bir parçası olmak ve bu muhteşem tadı müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunarken, bir yandan da güzel paralar kazanmak ister misiniz?

Tavuk Dünyası bayiliği nasıl alınır?

Öncelikle her bayilikte olduğu gibi başvuru yapılmaktadır. Bunun için Tavuk Dünyasının web sitesinde yer alan Franchise bölümünden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yetkililer tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından girişimcilerle görüşülmektedir. Girişimcinin bayiyi açmayı düşündüğü bir yer varsa incelemeler yapılır, uygun bulunması halinde proje çizilir ve uygulanmaya başlar. Mağaza açılışına kadar tüm aşamaları Tavuk Dünyası operasyon ekibinin yürüttüğü firmanın girişimciden isteği; Tavuk Dünyasına vakit ayırabilmesi, istekli ve yatırımları karşılayabilecek maddi güce sahip olmasıdır.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Tavuk Dünyası” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺220000
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Ortak Reklam

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 216 399 17 80Üye: Bayi Arşivi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz