Tavuk Dünyası Bayilik

Tavuk Dünyası Bayilik Bilgileri

Türkiye’de sadece kırmızı et satışı yapan çok sayıda restoran bulunmasının yanı sıra, tavuk ürünleri üzerine satış yapan restoran sayısı yok denecek kadar azdır. Ülkemizdeki bu eksikliği fark ederek harekete geçen TD Gıda Hizmetleri, yaptıkları fizibilite çalışmaları neticesinde “Tavuk Dünyası” markası ile sektöre adım atmışlardır.

“Hiç tavuk yediniz mi?” sloganı ile kapılarını açan Tavuk Dünyası; kendine özgü tariflerini, doğal gıdalar ve hijyenik koşullardaki pişirme teknikleriyle birleştirerek tavuğu bir lezzet şöleni şeklinde müşterilerine sunmaktadır.

Açılışlarından iki yıl sonra yurtiçi ve yurtdışı dahil olmak üzere şube sayısını 70’e çıkaran Tavuk Dünyası’nın hedefi Dünya çapında tam 1,000 şubeye ulaşmaktır.

Kendi işini kurmak isteyenler… Tavuk Dünyası restoran zincirlerinin bir parçası olmak ve bu muhteşem tadı müşterilerinize gönül rahatlığıyla sunarken, bir yandan da güzel paralar kazanmak ister misiniz?

Tavuk Dünyası bayiliği nasıl alınır?

Öncelikle her bayilikte olduğu gibi başvuru yapılmaktadır. Bunun için Tavuk Dünyasının web sitesinde yer alan Franchise bölümünden başvuru formunu doldurmanız yeterlidir. Yetkililer tarafından yapılan değerlendirmelerin ardından girişimcilerle görüşülmektedir. Girişimcinin bayiyi açmayı düşündüğü bir yer varsa incelemeler yapılır, uygun bulunması halinde proje çizilir ve uygulanmaya başlar. Mağaza açılışına kadar tüm aşamaları Tavuk Dünyası operasyon ekibinin yürüttüğü firmanın girişimciden isteği; Tavuk Dünyasına vakit ayırabilmesi, istekli ve yatırımları karşılayabilecek maddi güce sahip olmasıdır.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Tavuk Dünyası” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.


 

Yatırım Tutarı 220,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 216 399 17 80Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Tavuk Dünyası Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tavuk Dünyası Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Tavuk Dünyası Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Tavuk Dünyası Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.