Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ürün Satış

Bir işe başlamak istiyor ve Pazar bulma sıkıntısı yaşıyorsanız, bu ilanı mutlaka sonuna kadar okuyun! Yüksek Kar Marjı ile her eve, işyerine yada araca satabileceğiniz bir ürünün bayiliğini arıyorsanız bu iş tam size göre ..
Size teklif edeceğimiz iş fırsatı ile çok kısa sürede bölgenizde hızla yükselecek ve ciddi bir gelir imkanına kavuşacaksınız. Daha önce Türkiye de dışarıdan ithal edilerek astronomik rakamlara satışa sunulan ürün gurubumuzu, çok daha uygun fiyatlarla ve yüksek kar marjı ile satışa sunabilirsiniz.

Ürünümüzü, kısaca tabir etmek gerekirse elinize çantanızı alıp, sokağa indiğinizde gözünüzün gördüğü tüm evlerde ev hanımlarına, işyerlerine, okullara, hastanelere, kamu kurum ve kuruluşlarına yada araçlarda temizliğe yönelik isterseniz % 250 kar marjı ile perakende, isterseniz % 25 -100 arası kar marjı ile toptan olarak satışa sunabilirsiniz.

Peki Ne Satacaksınız ?

Türkiye de daha önce Avrupa ve Amerika’dan ithal edilerek satışa sunulan Mikrofiber temizlik bezlerinin Denizli de 3 farklı marka ve kalitede 20 den fazla çeşitle üretimini yapmaktayız.

Mikrofiber Temizlik Bezi Nedir ?

Sadece suyla temizlik yapabilmenize olanak sağlayan ‘’ mikrofiber Temizlik Bezleri ’’ ile temizlik yaparken deterjana ihtiyaç yoktur. Tek ihtiyacınız olan şey bir miktar sudur. Yalnızca bir kere ıslatıp sıktığınız bezimiz ile kirleri, yağları ve hatta mutfakta etrafa sıçrayan kurumuş kızartma yağı gibi torulaşmış zorlu kirleri dahi kolayca temizleyebilirsiniz. Deterjana ihtiyaç bırakmayıp, cildinizi kimyasalların zararlı etkilerinden koruyan ürünümüzü kullanım talimatlarına uymanız halinde 5 yıla kadar güvenle kullanabilirsiniz.

%50 emek, % 100 Maddi tasarruf sağlar

Ürünümüzün en önemli özelliklerinden birisi ise temizliğe ayırdığınız vakti yarıya indirmesidir. Islatıp sıktığınız bezimiz sildiği yüzeyde kesinlikle ‘’ Su Lekesi ‘’ bırakmaz. Ayrıca deterjan kullanmadığınız için %100 maddi tasarruf, arkasından ikinci bir bezle kurulamanıza gerek bırakmadığı için iki işlem yerine tek seferde temizleyerek %50 zaman ve emek tasarrufu sağlar.

Etkin Pazarlama Yöntemleri ?

– Mini Shop Satış Noktaları

Benzin istasyonlarında cironuzcan %10-15 civarı bir kar vererek bir stand açıyorsunuz. Başına koyacağınız bayan elemanınız gelen araçlara ürün tanıtımı yapıp, satışını yapıyor. Ortalama bir benzin istasyonuna günlük 500-1000 adet araç geldiğini hesaplarsanız %10 luk bir satış başarısı ile dahi ciddi cirolar elde edebileceğinizi rahatlıkla hesaplayabilirsiniz.

– Aktif Pazarlama

Aktif pazarlama Türkiye ve Dünya nın bir çok ülkesinde halen uygulanan ve günümüzde en önemli sorun olan cari yani veresiye satışı ortadan kaldıran peşin ürün satış yöntemidir. Ürünümüzü evlerde, işyerlerinde ve resmi kurumlardaki memurlara yönelik satışını gerçekleştirebilmeniz için saha satış elemanlarınız aracılığı ile gerçekleştirebileceğiniz bir satış yöntemidir.

– Toptan Satış

Ürünlerimizin marketler, Temizlik maddeleri satan dükkanlar, oto aksesuarcıları, benzinlikler ve oto yıkamacılar, hastaneler, oteller ve benzeri satış noktalarına toptan olarak dağıtımını öngören satış yöntemidir.

Marka ve Ürünlerimiz

– Technolog Mikrofiber

Kir ve yağ emici kabiliyette ve hiç su lekesi bırakmayan Technolog Markamız altında üretilen ürünler Cam Bezi, genel temizlik bezi, halı-koltuk ve yer silme bezi, Zor Kir ve Yağ Bezi , Araç Kurulama ve Temizlik Bezi

– Silver Home Mikrofiber

Kir ve Yağ emici kabiliyette ve hiç su lekesi bırakmayan Technolog a göre daha ekonomik ürünlerdir. Cam bezi, genel temizlik bezi ve Paspas şeklinde sınıflara ayrılır.

– Eko Home Mikrofiber

Daha çok resmi kurum ve kuruluşların satın almalarında , otel ve hastenelere yönelik üretilen endüstriyel temizliğe yönelik üretilen ürünlerdir.

Girişimcide Aranan Özellikler : Öncelikle marka bilincine sahip olmasını, iş disiplini ve ekip çalışmasına inanmasını beklediğimiz girişimcilerin, ürünlerimizin nokta bulunurluğunu sağlaması birinci önceliğimizdir.
Bayilik / Franchise Görüşmelerinin İşleyiş Sırası : Aşağıdaki form ya da web sitemizin iletişim bölümünden mesaj bırakılması halinde müşteri hizmetleri yetkililerimizce iletişime geçilecektir.

Ek Hususlar : Yatırım miktarı müşterinin durumu ve bölgeye göre belirlenmekle birlikte 300 TL – 10,000 TL arası değişir

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %250
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0258 213 68 00Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ürün Satış Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ürün Satış Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ürün Satış ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Technolog Mikrofiber Temizlik Bezi Ürün Satış ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.