Tecrübe Eğitim Bayilik

Tecrübe Eğitim Kurumları, her zaman her yerde erişilebilir kaliteli eğitimler üretmek için yola çıkmıştır. Eğitim sektöründe yarınlara bilgili ve güçlü bireyler yetiştirmeyi hedefleyerek sürekli üreten, üretirken eğitim kalitesinden ödün vermeden tüm teknolojik gelişimlere açık olan insanı, toplumu ve çevreyi gözeterek üreten, insana, bilime ve teknolojiye yatırım yapmaya devam edeceğiz.

2006 yılında bilişim ve danışmanlık hizmetleri ile ticari faaliyetlerine başlayan hikayemiz 2016 yılında Tecrübe Eğitim Kurumları olarak sektörde ön sıralarda yerini almış ve eğitime verdiğimiz önem sayesinde devlet kurumları ve özel sektörde referans ve belgelendirme açısından adından sıkça söz ettirmiş ve bu yolda emin adımlarla yoluna devam etmektedir.

12 yıllık bilgi birikimimizi bugün alanlarında uzman genç ve dinamik bir ekiple sağlamaktayız.

Türkiye’nin her yerinde her zaman kesintisiz eğitim ilkesini benimseyen Tecrübe Eğitim Kurumları uzaktan eğitimleri, süpervizyon eğitimleri ve workshop eğitimleriyle sektörde fark yaratarak, bireylerin kariyer geleceğine yatırım yapmayı ve sektörlerinde her zaman bir adım önde olmalarını hedeflemektedir.

KURUMUMUZ 5580 sayılı Özel Öğretim Müdürlüğü Lisanslı, Özel Tecrübe Uzaktan Öğretim Kursu olarak Milli Eğitim Bakanlığına bağlıdır.

Tüm Türkiye genelinde hizmet vermekteyiz.

Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺10
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺2000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺2000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺5000
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

507 532 95 00Üye: ALİ TAŞKIN

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama