Tele Kurye Dağıtım Acentelik

Tele Kurye Dağıtım Acentelik Bilgileri

TELE KURYE, ülkemizin en büyük 5 ilinde şube ve insan gücü açısından örgütlüdür. Adana’dan Elazığ’a, Kahramanmaraş’tan Zonguldak’a kadar 81 ildeki acenteleriyle, yalnızca 1 günde gerçekleştirdiği dağıtım binlerce adettir. Kargo ve kurye hizmeti veren kuruluşlar arasında yaygın hizmet ağı, formalitesiz hizmet anlayışı ve eğitimli ekibi ile en hızlı hizmeti sunan TELE KURYE; şehir içi gönderileri aynı gün, yurt içi ve yurt dışı gönderileri ise mesafeye bağlı olarak 24, 48 ya da 72 saatte alıcılarına ulaştırır.

İLK VE TEK TELE KURYE; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İzmir’de kendi şubeleri ve kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin ilk ve tek kuruluşu…

1994 yılından bu yana gerçekleştirdiği ilklerde sektöre damgasını vuran TELE KURYE; pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.


 

Yatırım Tutarı 5,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0 212 295 66 66Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  Tele Kurye Dağıtım Acentelik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  Tele Kurye Dağıtım Acentelik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Tele Kurye Dağıtım Acentelik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  Tele Kurye Dağıtım Acentelik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.