Tele Kurye Dağıtım Acentelik

TELE KURYE, ülkemizin en büyük 5 ilinde şube ve insan gücü açısından örgütlüdür. Adana’dan Elazığ’a, Kahramanmaraş’tan Zonguldak’a kadar 81 ildeki acenteleriyle, yalnızca 1 günde gerçekleştirdiği dağıtım binlerce adettir. Kargo ve kurye hizmeti veren kuruluşlar arasında yaygın hizmet ağı, formalitesiz hizmet anlayışı ve eğitimli ekibi ile en hızlı hizmeti sunan TELE KURYE; şehir içi gönderileri aynı gün, yurt içi ve yurt dışı gönderileri ise mesafeye bağlı olarak 24, 48 ya da 72 saatte alıcılarına ulaştırır.

İLK VE TEK TELE KURYE; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İzmir’de kendi şubeleri ve kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin ilk ve tek kuruluşu…

1994 yılından bu yana gerçekleştirdiği ilklerde sektöre damgasını vuran TELE KURYE; pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.

Yatırım Tutarı₺5000
İsim Hakkı BedeliYok
Kar Marjı %30
Reklam Katkı PayıYok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden PayAlınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 212 295 66 66Üye: Kobi vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama