Tele Kurye Dağıtım Acentelik

TELE KURYE, ülkemizin en büyük 5 ilinde şube ve insan gücü açısından örgütlüdür. Adana’dan Elazığ’a, Kahramanmaraş’tan Zonguldak’a kadar 81 ildeki acenteleriyle, yalnızca 1 günde gerçekleştirdiği dağıtım binlerce adettir. Kargo ve kurye hizmeti veren kuruluşlar arasında yaygın hizmet ağı, formalitesiz hizmet anlayışı ve eğitimli ekibi ile en hızlı hizmeti sunan TELE KURYE; şehir içi gönderileri aynı gün, yurt içi ve yurt dışı gönderileri ise mesafeye bağlı olarak 24, 48 ya da 72 saatte alıcılarına ulaştırır.

İLK VE TEK TELE KURYE; İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve İzmir’de kendi şubeleri ve kendi dağıtım ekibi ile hizmet veren ülkemizin ilk ve tek kuruluşu…

1994 yılından bu yana gerçekleştirdiği ilklerde sektöre damgasını vuran TELE KURYE; pazar hareketlerini çok yakından izleyerek müşterilerine sunduğu hizmet çeşitlerini gereksinimler doğrultusunda yeniler, yepyeni çözümler geliştirir.

Yatırım Tutarı ₺5000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Pazarlama Desteği

[Toplam:6    Ortalama:3.7/5]

Kuryelik sektöründe acentelik veren, Tele Kurye Dağıtım adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0 212 295 66 66Üye: Kobi vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler