Telepazar Telekom Bayilik

Telepazar Telekom Bayilik Bilgileri

Tele Pazar Telekom olarak piyasadaki 30 yıllık tecrübe, bilgi ve deneyimimizle İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 2018 yılı Ocak ayı başında yeni şirketimizi açtık. Şirketimizde turizm & otelcilik, yiyecek & içecek, finans, telekomünikasyon alanlarında hemen her sektöre gerek kurumsal gerek bireysel kullanıcılara hitap eden ürün ve hizmetlerin satışı ile birlikte kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Çağrı Merkezimizde telefonla, evden, uzaktan,.. Kısacası her ortamdan bilişim, danışmanlık, telekomünikasyon ve sigortacılık alanlarında hizmetler vermekteyiz.

Ekip Kurabilecek Girişimciler

Home Agent olarak işe başladıktan sonra 2 ve üstü bu işi yapabilecek personeli ile birlikte ekip kurarak kendi bayi oluşturmak isteyen ya da kendi iş yerinde bu işi yapmak isteyen girişimciler.

Bayilik İsteyenler

Şirketimizin satışını kendi çağrı merkezinde yapmak isteyen bayi adayları.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Telepazar Telekom Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

02129451009Üye: TOLGA DİNÇGÖR

 

 

Doğrulanmış Firma

Telepazar Telekom Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Telepazar Telekom Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Telepazar Telekom Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Telepazar Telekom Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.