Telepazar Telekom Bayilik

Tele Pazar Telekom olarak piyasadaki 30 yıllık tecrübe, bilgi ve deneyimimizle İstanbul Beylikdüzü ilçesinde 2018 yılı Ocak ayı başında yeni şirketimizi açtık. Şirketimizde turizm & otelcilik, yiyecek & içecek, finans, telekomünikasyon alanlarında hemen her sektöre gerek kurumsal gerek bireysel kullanıcılara hitap eden ürün ve hizmetlerin satışı ile birlikte kapsamlı hizmetler sunmaktayız. Çağrı Merkezimizde telefonla, evden, uzaktan,.. Kısacası her ortamdan bilişim, danışmanlık, telekomünikasyon ve sigortacılık alanlarında hizmetler vermekteyiz.

Ekip Kurabilecek Girişimciler

Home Agent olarak işe başladıktan sonra 2 ve üstü bu işi yapabilecek personeli ile birlikte ekip kurarak kendi bayi oluşturmak isteyen ya da kendi iş yerinde bu işi yapmak isteyen girişimciler.

Bayilik İsteyenler

Şirketimizin satışını kendi çağrı merkezinde yapmak isteyen bayi adayları.

Yatırım Tutarı ₺0
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺0
Minimum Nakit İhtiyacı ₺0
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺0
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

02129451009Üye: TOLGA DİNÇGÖR

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik