Tgm Trend Gayrimenkul Franchising

Tgm Trend Gayrimenkul Franchising Bilgileri

TGM-Trend Gayrimenkul-Yatırım 1985 yılında hizmet vermeye başlayarak Aydın Holding çatısı altında gücüne güç katarak geniş ve zengin portföy yapısı sayesinde yatırımcılara gayrimenkulün farklı alanlarına yatırım yapma olanağı sunmaktadır.

30 yılı aşkın zamandır ticari geçmişine dayalı bilgi ve deneyimi üzerine kurulu TGM-Trend Gayrimenkul-Yatırım; konut, alışveriş merkezi, karma projeler ve ticari gayrimenkul alanlarında faaliyet göstermektedir.

Doğru zamanda, doğru lokasyonda, yeni trendler oluşturan projeleriyle kısa sürede sektörün en önemli aktörlerinden biri konumuna gelen TGM-Trend Gayrimenkul Yatırım, sürekli değişim içinde bulunan sektör eğilimlerini ve sosyo-ekonomik gelişmeleri yakından takip ederek gayrimenkul sektöründe fark yaratacak projelere imza atmayı hedeflemektedir.

VİZYONUMUZ
Geçmişin tecrübesini, bugünün imkanlarını ve geleceğin teknolojisi ile birleştirdik ve tümüne hayallerimizi kattık… Heyecan ve istekle her zaman ileriye bakarak yürüyoruz, yürüyeceğiz…

MİSYONUMUZ
Paydaşlarımız arasında güvene dayalı bir iş birliği oluşturmak, sektöre dinamik, yenilikçi bir bakış getirmek ve marka değerimizi yükseltmek şirketimizin görevleri olarak belirlenmiştir.


 

Yatırım Tutarı 80,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 80000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 25000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi

[tab-area2]
[tab-area3]

Tgm Trend Gayrimenkul Franchising Başvurusu

05559836970Üye: ufuk güçlü

 

 

Tgm Trend Gayrimenkul Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tgm Trend Gayrimenkul Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Tgm Trend Gayrimenkul Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Tgm Trend Gayrimenkul Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.