Tosthane Franchise

Tosthane Franchise Bilgileri

HAKKIMIZDA

TOSTHANE kuruluş olarak 2016 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurucumuz Nihat Muğla ve deneyimli ekibi tarafından hizmet vermeye başlamıştır.
Şirketimiz rakiplerinin yanı sıra verdiği hizmet ve kaliteden dolayı bölge halkı tarafından benimsenmiş ve yüksek ölçekli popülerlik kazanmıştır.
2019 yılında ise yine Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Görükle merkezli şube açmış mevcut vizyon ve misyonunundan asla vazgeçmeyerek kısa sürede müşteri portföyünü yüksek ölçüde genişletmiştir.

VİZYONUMUZ

Orta ve yüksek ölçekli rakiplerimiz arasında lider olmak ve yenilikçi görüşlerimiz ile hissedarlar kazanarak bayiilik anlayışı ile hissedarlarımıza sürdürülebilir kar oluşumu hazırlamak.
TOSTHANE öncelikle lezzeti, sunumu ve yıllara dayanan tecrübesi ile Bilim ve Teknolojinin hızla geliştiği Dünyamızda teknolojiyi kullanarak müşterilerine sağlıklı, lezzetli ve en hızlı şekilde hizmet verme anlayışına sahiptir.

MİSYONUMUZ

TOSTHANE hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış, tüm paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden, tüm riskleri izleyen ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan objektif bir gıda kültürüne sahip, hizmete odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile dünya standartları üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir firma olarak hizmet vermeyi planlamaktadır.


Yatırım Tutarı 80,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 2500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 65000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 55000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 95000TL
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Tosthane Franchise Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05525821632Üye: Nihat Muğla

 

 

Doğrulanmış Firma

Tosthane Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Tosthane Franchise şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Tosthane Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Tosthane Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.