Tosthane Franchise

Tosthane Franchise Bilgileri

HAKKIMIZDA

TOSTHANE kuruluş olarak 2016 yılında Bursa’nın Karacabey ilçesinde kurucumuz Nihat Muğla ve deneyimli ekibi tarafından hizmet vermeye başlamıştır.
Şirketimiz rakiplerinin yanı sıra verdiği hizmet ve kaliteden dolayı bölge halkı tarafından benimsenmiş ve yüksek ölçekli popülerlik kazanmıştır.
2019 yılında ise yine Bursa’nın Nilüfer ilçesinde Görükle merkezli şube açmış mevcut vizyon ve misyonunundan asla vazgeçmeyerek kısa sürede müşteri portföyünü yüksek ölçüde genişletmiştir.

VİZYONUMUZ

Orta ve yüksek ölçekli rakiplerimiz arasında lider olmak ve yenilikçi görüşlerimiz ile hissedarlar kazanarak bayiilik anlayışı ile hissedarlarımıza sürdürülebilir kar oluşumu hazırlamak.
TOSTHANE öncelikle lezzeti, sunumu ve yıllara dayanan tecrübesi ile Bilim ve Teknolojinin hızla geliştiği Dünyamızda teknolojiyi kullanarak müşterilerine sağlıklı, lezzetli ve en hızlı şekilde hizmet verme anlayışına sahiptir.

MİSYONUMUZ

TOSTHANE hizmet mükemmeliyetine ve müşterilerine kendini adamış, tüm paydaşlarına aynı şeffaflık ile yaklaşan, işini tutkuyla icra eden, tüm riskleri izleyen ve yöneten, disiplinli, bilgi ve analize dayanan objektif bir gıda kültürüne sahip, hizmete odaklanmış, sürekli kendisini yenileyen profesyonel bir kadro ile dünya standartları üzerinde teknolojik bir altyapıyı barındıran, sürdürülebilir ve karlı büyümeye odaklı bir firma olarak hizmet vermeyi planlamaktadır.

Yatırım Tutarı ₺80,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺2500
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺65000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺55000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺95000
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05525821632Üye: Nihat Muğla

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik