Transpower Enerji Bayilik

Transpower Enerji Bayilik Bilgileri

Bendis Enerji bünyesinde kurulan Transpower Enerji Elektrik Toptan Satış Anonim Şirketi, 2009 yılında Elektrik Toptan Satışı lisansı almış olup faaliyete geçmiştir. Perakende satış sektöründe ilk ve öncü firmalardan olan şirketimizin hem kendi elektrik üretimi hem de ortaklıkları vardır.

Bades Elektrik Üretim A.Ş. kapsamında faaliyette bulunan 210 megawatt büyüklüğündeki Taha Doğalgaz Çevirim Santrali iştiraklerimizdendir.

Aynı zamanda Giresun’da Akköy Enerji A.Ş., Marde Elektrik Üretim A.Ş., Işıksu Enerji Üretim A.Ş. enerji üretimindeki iştiraklerimiz arasındadır.


 

Yatırım Tutarı 0TL
Yatırım Geri Dönüşü
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0538 544 59 44Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.