Trejoli Franchise

Trejoli Franchise Bilgileri

Tesettür giyimde kalite ve zerafetin öncü ismi Trejoli 2019 yılında tüm Türkiye ve Uluslararası piyasada franchise bayileşme kararı aldı. Sınırlı sayıda verilecek bayiler arasında siz de yerinizi almak için irtibata geçebilirsiniz.

Trejoli Giyim tesettür giyim sektöründe yer almak ve tesettür giyim mağazası açmak isteyen yatırımcılarına karlı yatırım avantajları sağlamaktadır.

Sektörde bilinen bir markanın ürünlerini satarak hem rakipleriniz arasında öne çıkacak hem de sektöre öncü olan özgün tasarımları kalite ve ekonomik fiyatlar ile bir araya getirmeyi başaran bir firmanın bu gücü ile kısa sürede geri dönüşüm sağlayabileceksiniz.

Trejoli Giyim Bayilik Şartları:

Trejoli Giyim 2020 yılı için başlattığı kampanya ile ilk 5 franchise bayilikten isim hakkı bedeli almayacaktır.

– Kurulacak bayilik yeri fizibilite etüdü ve yer uygunluk bildirimi.
– Firma kurulum aşamasında a’dan z’ye tüm aşamalarda danışmanlık verilmesi.
– Çalışan personel eğitiminin Gaziantep merkezli şubelerimizde eğitilmesi.
– Ulusal ve uluslararası genel reklam desteği.

Pardesü, Kap, Elbise, Takım gibi bir çok ürün grubunda elbise tasarlamakta ve üretmekteyiz.

Trejoli giyim franchise bayiliğinde birinci öncelik doğru yer seçimi olmaktadır. Kiralamayı planladığınız yerin iç mekan, dış mekan fotoğrafları ile konum bilgilerinin franchise bayilik ekibimizle paylaşılmasını müteakip ön fizibilite etüdü yapılmakta ve yerin durumuna göre bayiliğe onay verilmekte ya da reddedilmektedir. Trejoli giyim her lokasyona maalesef bayilik vermemektedir. Genel olarak merkezi, şehrin araç ve yaya sirkülasyonunun olduğu, park imkanlarının bulunduğu yerlere bayilik verilmektedir.

Franchise bayilikte daha çok lokasyon önemlilik arz ediyor. Belirli bir m2 şartı bulunmayan Trejoli Giyim ile kalite ve zerafeti bulunduğunuz il ya da ilçeye taşıyabilirsiniz.

Girişimci ruhlu, müşteri ilişkilerine önem veren, franchisor firmanın iş ve satış poltikalarını kararlılıkla uygulayan.

Kalite ve uygun fiyatı yıllara varan deneyimi va alt yapısı ile sektöre damga vuran bir firma şemsiyesi altında bulunduğunuz il ya da ilçede lider olmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.


Yatırım Tutarı 150,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1500-2000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 80000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 150000-250000TL
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Eğitim Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Trejoli Franchise Başvurusu

05057064725Üye: Hamit Yıldız

 

 

Trejoli Franchise Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Trejoli Franchise Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Trejoli Franchise ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Trejoli Franchise ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.