Trendlink Bayilik

Trendlink Bayilik Bilgileri

Tridea, 2017 yılında kurulmuştur ve kurulduğu günden bugüne kadar sadece bilişim güvenliğiyle ilgili alanlarda çözüm üretmektedir.

Şirketimiz ‘Doğru Çözümler Üretir’ sloganını kurulduğu günden beri benimsemiştir ve bu slogana sadık kalmaya çalışmaktadır.

Şirketimizin tüm çabası, ‘Müşterilerinin bilişim güvenlik seviyesini, zaman zaman müşterilerindeki imkansızlıklara rağmen ve üretici ajandasını temel almayarak, artırmaya çalışmak’ cümlesi ile özetlenebilir.

Rakiplerimizin durumuna bakmaksızın yaptığımız işi daha etkin yapmaya ve yeni ürün/hizmet/servislerle bu etkinliği artırmaya çalışmak, benimsediğimiz prensiplerden birisidir.

Ticari başarı; doğru çözüm üretmenin, müşteriyi daha güvenli yapmanın ve sürekli kendini geliştirmenin sonucu olarak kendiliğinden gelecektir.

Şirketimiz ‘Türkiye’nin Siber Gücü’ Sloganı ile bütünleşerek Türkiye için Türkiye idealleri ile Ar-Ge faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir.

Tridea Siber Güvenlik & Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda en etkili çözümleri üretiyoruz.

Tridea Siber Güvenlik & Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi siber güvenlik, ağ güvenliği, veri güvenliği uygulama güvenliği, penetrasyon testi, teknoloji tedariği, KVKK, GDPR rehberlerine uygun hizmet anlayışıyla araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürütmek üzere kurulmuş bir bilişim şirketidir.Problem ve ihtiyaçlar için en etkili çözüm yollarını geliştirerek yenilikçi projeler üretmeyi amaçlamaktadır.

Tridea Siber Güvenlik & Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi olarak siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrul- tusunda en etkili çözümleri üretiyoruz.

Trendlink Firewall UTM
Bu Ülkenin Değerleri Tarafından Geliștirildi, Küresel Pazarın Hizmetine Sunuldu!

Tridea Siber Güvenlik’in 33 yıllık tecrübesini arkasına alarak Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. çatısı altında kurulan Trendlink Systems olarak her geçen büyüyen ekibimizle birlikte çalıșmalarımıza devam etmekteyiz.

Nedir?
Trendlink, dünyanın en kolay kurulabilen ve yönetilen firewall cihazıdır.

Tamamı yerli ve alanında uzman AR-GE kadrosu tarafından her ölçekteki ișletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2017 yılında AR-GE çalıșmalarına bașlayan Trendlink, 2023 yılında ilk ürün ailesini piyasaya sürmeyi hedefler.

Birinci kuruluș amacı ișletmelerin veri ve sistem güvenliğinin, yüksek performans ve en doğru çözümlerle korunması olan Trendlink, bir Tridea Siber Güvenlik ve Bilișim Teknolojileri LTD. markası olarak faaliyet ve inovatif çalıșmalarına devam etmektedir.

Her ölçekteki ișletmenin siber güvenlik ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla 2017 yılında AR-GE çalıșmalarına bașlayıp 2018 yılında ilk ürün ailemiz olan TRENDLINK Firewall serisini piyasaya sunan Tridea Siber Güvenlik, içinde bulunduğu pazarın ihtiyaçlarını yakından takip ederek esnek, güçlü ve kararlı ilerleyișine devam edip ileri teknoloji AR-GE çalıșmalarına hız kesmeden devam etmektedir.

Ne Yapar ?

+Bütünleșik güvenlik hizmeti.
+Basit, anlașılır ve Türkçe kullanıcı arayüzü.
+Mobil uygulama aracılığıyla istenilen her yerden rapor. +Görüntüleme ve cihaza uzaktan erișim imkanı.
+Hotspot özelliği.
+İleri düzey web ve uygulama filtreleme özellikleri.
+5651 ve 6698 no’lu yasalara uygun tümleșik loglama.
+VPN hizmetleri (IPSec, SSL)
+IPS (Saldırı Engelleme Sistemi)
+İleri seviye raporlama özellikleri.
+Yerleșik antivirüs koruması
+WAN balancing (İnternet Yük Dengeleme Sistemi)
+Farklı markalar ve ürünlerle hızlı entegrasyon olabilme kabiliyeti +Yapay zeka ile saldırı tesipt ve koruma
+Müșteriye özel teknik destek hizmeti: İster telefonla ister online +%100 Yerli AR-GE

KİMLER İÇİN ?
Tüm ișletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarını çözmek için tasarlanan Trendlink’i;

Restoran ve kafelerden öğrenci yurtlarına, otellerden belediye kurumlarına, üretim tesislerinden enerji santrallerine, devlet kurumlarından özel ișletmelere, küçük bir avukatlık bürosundan orta boyutlu bir müșavirlik firmasına kadar büyüyen, büyümek isteyen ve iș süreçleri içinde internet bulunan herkes kullanabilir.

Tüm ișletmelerin siber güvenlik ihtiyaçlarını çözmek için tasarlanan Trendlink’i;

Teknik destek ve bakım hizmetleri kapsamında verdiğimiz hizmetler;

Kritik teknik servis hizmetlerinden, bütünleșik yönetim hizmetlerine kadar geniș bir alanı kapsamaktadır.

Alanında uzman ve sertifikalı personelimizle, ișletmelerin asıl ișlerine odaklanması sağlanarak, bilgi teknolojileri konusundaki tüm ihtiyaçları için, teknik destek ve bakım hizmeti sunulmak- tadır. Bununla birlikte, teknolojik altyapının standartlara uygun ve bir bütün olarak çalıșır durumda bulundurulması da bu kapsamda ele alınan çalıșmalar arasındadır.

İșletmelere; ürünlerinin türü, markası ve modeli ne olursa olsun, ișlerinin devamlılığını sağlamak ve beklenmeyen sorunlarda kesintisiz ve acil destek sunabilmek için sözleșmeli hizmetler sunulmaktadır.


 

Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 350.000TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Trendlink Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

02425132919Üye: Tridea Bilişim

 

 

Doğrulanmış Firma

Trendlink Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Trendlink Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Trendlink Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Trendlink Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.