Tupinamba Kahve Franchising

Tupinamba Kahve Franchising Bilgileri

Tupinamba markasının tarihi 1897 yılına dayanıyor. O günlerde kahve bir yenilikti; ağırlıklı olarak satılan, fakat sonraları dışarıya onu içmek için çıkılan bir zevk oldu. Tupinamba, özelleştirilmiş markalı ambalajlarda dünyanın dört bir yanına en iyi kahveleri tanıtan ilk şirketlerden bir tanesi olmuştur.

Tupinamba, tasarımı o zamanın ünlü modern ressamı Ramon Casas’a emanet edilen reklam kampanyası ile Barcelona’nın kalbinde kurulmuştur.

Tupinamba; 1897 yılından bugüne, Barcelona Canet de Mar bölgesinde bulunan fabrikasında kavurduğu birbirinden farklı kahveleri, dünyanın dört bir yanına ihracatını gerçekleştirmekte ve Tupinamba lezzetini tüm dünyaya yaymaya devam etmektedir.

Tupinamba, nesilden nesile geçen tarihi boyunca, modern, öncü marka imajı, ilerici ruhu ve yaklaşımı ile sürekli olarak en kaliteli kahveleri kavurarak hayallerine sadık kalmayı başaran bir marka olmuştur.

2021 Haziran ayı itibariyle Türkiye operasyonlarının sorumluluğu Blue Bear Kahve A.Ş. tarafından üstlenilmiştir. Türkiye’de bulunan tek resmi yetkili distribütör olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Tupinamba olarak toptan ve perakende kahve satışımızı ise lezzet, kalite odaklı prestijli noktalarda yapmaya devam edeceğiz.

Birbirinden farklı kahve çeşitlerini, barista ve kahve ekipmanlarını bir arada bulabilirsiniz.


Tupinamba Kahve Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 300,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300,000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış

Tupinamba Hakkında Bilgiler

Sektör Kafeterya
Firma Unvanı Blue Bear Kahve A.Ş.
Yetkili Kişi Nihat Mert Aybar
Kuruluş Yılı 2021
Adres Altayçeşme Mahallesi Zeytindalı Sokak No.12-14/A Maltepe/İstanbul
[tab-area3]

Tupinamba Kahve Franchising Başvurusu

0538 850 48 28Üye: Nihat Mert Aybar

 

 

Tupinamba Kahve Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Tupinamba Kahve Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Tupinamba Kahve Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Tupinamba Kahve Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.