Uneller Bayilik

Firmamız unlu mamuller sektöründe üretici olarak çalışan 8 senelik bir kuruluştur. Bayilikteki amacımız Migros, Macrocenter, Kipa, Mjet, Metro, Özdilek, vb. ulusal noktalara listeli olan ürünlerimizin dağıtımının tüccar plasiyer ya da bayilik mantığı ile bölgesel olarak dağıtılmasını kapsamaktadır. Listeli ürünlerin görselleri ve hangi mağazada hangi ürünlerin listeli olduğu resimler kısmında verilmiştir.

Tüccar ve bayiler bizim anlaşmalı olduğumuz yerlere temin edeceğimiz yazıcı ve tabletlerle satış yapacaklar, gerekli evrakları alarak merkeze göndereceklerdir. Bunun dışındaki yerlerde kendileri satış yapacaklardır. Bu yerlerde bizim faturamız kullanılmayacaktır. Ürünlerin SKT leri listeli ürünler kapsamında çıkarılmıştır. Bayi bu grupların hepsini satmakla yükümlü değildi. Bölgenin koşullarına göre satılacak ürünler şekillenecektir.

Yatırım Tutarı 50,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 500TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 50000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50000TL
Kar Marjı %13
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05076156904Üye: TOLGA ATAÇ

 

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.