Urfa Yörem Baklavaları Bayilik

Urfa Yörem Baklavaları Bayilik Bilgileri

Şanlıurfa da 1994 yılında kuruldu kalite ve lezzetten ödün vermeden baklavayı lüks tükettim ürünü olmaktan çıkarmayı amaçlayan ve bu yönde çalışarak herkese baklava yedirmek ilk hedefimizdir üretimde kalite ve lezzete önem göstererek hijyen kurallarına riayet ederek katkı maddesi içermeyen halkımızın sağlığına sağlık katan ürünleri sunmak bizleri memnun etmektedir hedeflerimiz arasında müşteri memnuniyeti ön plandadır.

350 kişilik dev kadromuzla ekonomiyi canlandırmak istihdamı artırmak ağızları tatlandırmak asıl amacımızdır. 20 den fazla baklava çeşidimizle damaklarınıza aşk ceplerinize dost oluyoruz.

İş Yerinde Aranan Özellikler: Bayi olmak isteyen tarafın Şehir ya da ilçenin ana işlek ve ayak bastısının olduğu yerde dükkânın olması gereklidir. Ara sokaklara veya düşük yoğunluklu yerlere bayilik verilmemektedir

Girişimci de Aranan Özellikler: Bayi olmak isteyen taraf Güler yüzlü, pozitif enerjili, esnaflık anlayışı olan, müşteri ilişkileri kuvvetli, ekip çalışmasına yatkın olması önemlidir. Ürünün kalitesi bu özellikler birleşince başarı da beraberinde geliyor.


Urfa Yörem Baklavaları Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺50,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺70000
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺50000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺40000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺70000
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]

Kobivadisi.com tarafından, Urfa Yörem Baklavaları firmasına iletilen yeni girişimcileri bilgilendirme adına ilgili röportaj:

Sektörünüzü, yatırım yapmayı düşünen girişimcilere nasıl tanımlarsınız?

1994'ten beri en kaliteli fıstık ve cevizden üretilimi yapılan baklavalarımız mevsiminde stoklanan hammaddemizden dolayı tüketiciye uygun fiyat bayilerimize yüksek kar marjı sunuyoruz aynı zamanda fıstıklarımızın günlük kırılması ve öğütülmesi sayesinde tazeliğide koruyoruz. fabrikamız hijyen kurallarına riayet ederek üretimi gerçekleştirme aynı zamanda fabrikamız bünyesinde çalışan gıda mühendisimiz tarafından sürekli kontrolleri sağlanmakta Urfa Yörem Baklavaları olarak müşterilerimiz gönül rahatlığıyla tüketebilir.

Neden bir yatırımcı bulunduğunuz sektörü seçsin?

Gıda sektörü her geçen gün büyüyen ve gelişen bir sektördür sürekli ihtiyaç olduğundan talep edilen bir sektördür Baklava üretiminde ülkemizin kültür ve ihtiyaçları ele alındığında yüksek kar getiren ürün olduğu için tercih edebilirler.

Neden yatırımcılar bulunduğunuz sektörde firmanızı seçsinler?

bizim firmamızın diğer baklava firmalarından ayıran en büyük farkı bayilerimizin kar oranını yüksek tutmamız aynı kiloda satarak daha fazla gelir elde edebilirler.

Sektörünüzün kar marjı oranları ne düzeydedir?

%35 olarak belirledik tabi 20 çeşit baklavamız bulunuyor çeşidine göre oranlar yükselir.

Girişimciye hangi konularda yardımcı oluyorsunuz?

Personel Desteği , Eğitim Desteği , Proje Desteği, Pazarlama Desteği, Yer Seçimi, Bölge Koruması

Firmanızın, rakiplerinize göre farklılıkları nelerdir?

baklavalarımızda sadece urfada yetişen iveysi cinsi koyunun sütünden üretilen şanlıurfa tescilli sadeyağ kullanıyoruz. sade yağ hem lezzet ve kalite bakımından da verim aldığımız bir yağdır. rakiplerimize göre çeşit oranımız daha fazla ve daha kaliteli ürün üretiyoruz ve en önemlisi rakiplerimizden daha fazla kar marjı sunuyoruz

Urfa Yörem Baklavaları Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

0542 821 46 78Üye: Mehmet Arslan

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik