Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği Bilgileri

Firmamız 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Hukuk alanında hizmet vermekle birlikte hukuk dalının Fikri Sınai Haklar alanında Marka, Patent, Tasarım, Barkod Tescili, Com.Tr Alan Adı, Hukuk Danışmanlığı ve Marka İhlal Davaları alanlarında sektörde çok geçmeden söz sahibi olmuştur.

Sektördeki rekabete ayak uydurarak gerek dijital mecrada gerekse fiziksel olarak 1 senede yol kat ederek Türkiye geneline yayılmayı planlamaktadır.

Firmamızla büyümek isteyen yatırımcılarımıza gerek eğitim yönünden gerekse işin geniş çaplı anlatılması konusunda ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde bilgi verilecektir.

Kar marjı konusunda oldukça tatmin edici ve güven verici bir iş olmasının yanında severek uzun yıllar yapabileceğiniz bir iştir.

Detaylı bilgilendirme telefon vasıtası ile yapılacaktır.


Yatırım Tutarı ₺20,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10.000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10.000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10.000
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

05437928449Üye: Mehmet Aykut Üstündağ

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik