Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği Bilgileri

Firmamız 2020 yılında İstanbul’da kurulmuştur.
Hukuk alanında hizmet vermekle birlikte hukuk dalının Fikri Sınai Haklar alanında Marka, Patent, Tasarım, Barkod Tescili, Com.Tr Alan Adı, Hukuk Danışmanlığı ve Marka İhlal Davaları alanlarında sektörde çok geçmeden söz sahibi olmuştur.

Sektördeki rekabete ayak uydurarak gerek dijital mecrada gerekse fiziksel olarak 1 senede yol kat ederek Türkiye geneline yayılmayı planlamaktadır.

Firmamızla büyümek isteyen yatırımcılarımıza gerek eğitim yönünden gerekse işin geniş çaplı anlatılması konusunda ekibimiz tarafından ücretsiz bir şekilde bilgi verilecektir.

Kar marjı konusunda oldukça tatmin edici ve güven verici bir iş olmasının yanında severek uzun yıllar yapabileceğiniz bir iştir.

Detaylı bilgilendirme başvuru vasıtası ile yapılacaktır.


Yatırım Tutarı 20,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10.000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Açılış
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05437928449Üye: Mehmet Aykut Üstündağ

 

 

Doğrulanmış Firma

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Üstündağ Patent Bölge Temsilciliği ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.