Valepratik Franchising

Valepratik Franchising Bilgileri

valepratik.com iki kadın girişimci tarafından 2020 de kurulmuş Ankara’da hizmet veren bir şahıs firmasıdır. Kuruluşundaki esas amaç şehir hayatının yoğunluğu ve telaşı içinde araçları ile ilgili işlere vakit ayıramayan kadın müşterilerimizin taleplerini yerine getirmekti. Başlangıçta sadece kadın müşterilerimize hizmet vermekteyken bugün erkek müşterilerimize de hizmet vermekteyiz. Şu ana kadar Ankara’da 2560’tan fazla müşterimize hizmet etmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Günlük yaşantımızda iş hayatımız ve aile hayatımız ile ilgili birçok işi gerçekleştirmemiz gerekir. Bu koşuşturma içerisinde aynı zamanda da ekstra işlerin ortaya çıkması bizleri yorabilir. Böyle bir durumla karşılaşıldığında ise genel olarak hem yorucu olmakta hem de ailemize veya işimize gerektiği gibi vakit ayıramamaktayız. Sizler de bu tür durumlardan şikayetçiyseniz yapmanız gereken firmamız ile iletişime geçerek hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve işlemlerinizin gerçekleştirilmesini sağlamaktır.

Size sunulan hizmet esnasında aracınız kameralarla kayıt altına alınmaktadır. Dilerseniz aracınızı cep telefonunuzdan canlı olarak seyredebilirsiniz.


Valepratik Tanıtım Filmi

YouTube video player


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 100TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 200,000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20,000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 250,000TL
Kar Marjı %80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Açılış

YouTube video player

[tab-area2]
[tab-area3]

Valepratik Franchising Başvurusu

5350895042Üye: sertap gökçe

 

 

Valepratik Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Valepratik Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Valepratik Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Valepratik Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.