Van Kahvaltı Sarayı Bayilik

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Bilgileri

ADARSAN GIDA A.Ş yılların verdiği üretim ve işletmecilikteki tecrübemizi, markamız adı altında geliştirdiğimiz zincir modelinde değerlendirmekteyiz.
Girişimcilerimizle, işletme açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlayarak çalışmaya başlanır.
Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri tarafımızca en ivedi bir şekilde hazırlanarak, yönlendirilir.

Bayilik / franchise şartları: anahtar teslimi mağazalar yapmaktayız.

Uygun bulunan lokasyonları mimarlarımız projelendirerek yatırımcıya çeşitli kolaylıklar sağlamakla birlikte, personel eğitimi vs. vermekteyiz.

Ön sözleşme ile lokasyon belirlenir mimari proje fiyatlandırılarak oluşturulur.bununla beraber tek seferlik 15 bin dolar isim bedeli dışında herhangi bir ücret talep etmemekle birlikte kurumsal kimliğimizi ve markamızı iş ortaklarımıza 5 yıl boyunca kullandırabilmekteyiz

 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti 1250TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 80000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 100000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 100000TL
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05325249306Üye: Kobi Vadisi

 

 

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Van Kahvaltı Sarayı Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Van Kahvaltı Sarayı Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içinde firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için, başvurunuzu yapıp firma yetkilisi ile görüşme sürecinizde tüm bilgilerin doğruluğunu teyit etmeniz tavsiye edilir.