Van Kahvaltı Sarayı Bayilik

ADARSAN GIDA A.Ş yılların verdiği üretim ve işletmecilikteki tecrübemizi, markamız adı altında geliştirdiğimiz zincir modelinde değerlendirmekteyiz.
Girişimcilerimizle, işletme açmak istedikleri mekanlara yönelik yatırım ve işletme fizibiliteleri hazırlayarak çalışmaya başlanır.
Uygun bulunan projelerin, uygulama projeleri tarafımızca en ivedi bir şekilde hazırlanarak, yönlendirilir.

Bayilik / franchise şartları: anahtar teslimi mağazalar yapmaktayız.

Uygun bulunan lokasyonları mimarlarımız projelendirerek yatırımcıya çeşitli kolaylıklar sağlamakla birlikte, personel eğitimi vs. vermekteyiz.

Ön sözleşme ile lokasyon belirlenir mimari proje fiyatlandırılarak oluşturulur.bununla beraber tek seferlik 15 bin dolar isim bedeli dışında herhangi bir ücret talep etmemekle birlikte kurumsal kimliğimizi ve markamızı iş ortaklarımıza 5 yıl boyunca kullandırabilmekteyiz

 

Yatırım Tutarı ₺100,000
İsim Hakkı Bedeli Var
m2 Kurulum Maliyeti ₺1250
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺80000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺100000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺100000
Kar Marjı %60
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

05325249306Üye: Kobi Vadisi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik