Venice italian pizza Franchising

Venice italian pizza Franchising Bilgileri

Venice italian pizza start up bir girişim olduğu için ilk franchise şubelerine çok avantajlı şartlar oluşturacaktır. Ülkemizde büyük ilgi gören italian mutfağının lezzetlerini sunmaktadır. musterilerimize hem restaurantda hemde paket olarak servis yapmaktayiz. pizzalarımızın özelliği ince hamur, el açması ve odun ateşinde pisirilmesidir. son dönemde oldukça yaygınlaşan fast food kültüründen ziyade geleneksel tarzla pizza yapılmakta buda müşterilerin oldukça ilgisini cekmektedir.

Bayimiz olmak isteyen yatırımcılara menü, personel, restaurant kurulum aşamasında her türlü destek verilecektir. restaurant ve paket servisin beraber yapılması çok büyük bir avantajdır. yeme içme sektörüne yatırım yapmak isteyenlerle yüzyüze görüşme yapılacaktır.


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Açılış
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Venice italian pizza Franchising Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05359634424Üye: Bünyamin Atalay

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.