Venice italian pizza Franchising

Venice italian pizza Franchising Bilgileri

Venice italian pizza start up bir girişim olduğu için ilk franchise şubelerine çok avantajlı şartlar oluşturacaktır. Ülkemizde büyük ilgi gören italian mutfağının lezzetlerini sunmaktadır. musterilerimize hem restaurantda hemde paket olarak servis yapmaktayiz. pizzalarımızın özelliği ince hamur, el açması ve odun ateşinde pisirilmesidir. son dönemde oldukça yaygınlaşan fast food kültüründen ziyade geleneksel tarzla pizza yapılmakta buda müşterilerin oldukça ilgisini cekmektedir.

Bayimiz olmak isteyen yatırımcılara menü, personel, restaurant kurulum aşamasında her türlü destek verilecektir. restaurant ve paket servisin beraber yapılması çok büyük bir avantajdır. yeme içme sektörüne yatırım yapmak isteyenlerle yüzyüze görüşme yapılacaktır.


Yatırım Tutarı 200,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %35
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 36 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Açılış
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Venice italian pizza Franchising Başvurusu

05359634424Üye: Bünyamin Atalay

 

 

Venice italian pizza Franchising Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Venice italian pizza Franchising Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Venice italian pizza Franchising ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Venice italian pizza Franchising ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.