Verbatoria Franchise

Verbatoria Franchise Bilgileri

Ebeveynlerin %85’inden fazlası, çocuklarının gerçek yeteneklerini belirlemede hatalı ve bu nedenle yanlış kararlar veriyor.

İzlediğimiz yetenek teşhis yöntemine dayanarak, Howard Gardner tarafından belirlenen çoklu zeka alanlarının bir parçası olan MATEMATİK, MÜZİK, SÖZEL, SPOR, MEKANSAL alanlarında çocuğunuzun gerçek beyin potansiyelini doğru bir şekilde belirleyebiliriz. Ayrıca, çocuğunuzun öğrenmesini desteklemek için uygun yönü sağlayan çocuğunuzun düşünme türünü (analitik veya görsel) tanımlayabileceksiniz.

Ne Yapıyoruz?

Verbatoria çocukların, gençlerin, yetişkinlerin yeteneklerini ve her bireyin yetenekli olduğu gerçek beyin potansiyellerini belirlemelerine olanak tanıyan nöro testler gerçekleştirir.

Nasıl Yardımcı Olur?

Test etme, yeteneklerinizin farkına varmanızı sağladığı gerçeğinden başlayarak çeşitli şekillerde yardımcı olur ve onları daha da geliştirmek için çalışabilir.

Nasıl Olur?

En doğru sonucu almak için dikkatle özelleştirilmiş çeşitli testlerimiz mevcuttur. Daha kesin sonuçlar sağlayan araştırmayı kişiselleştirmek için 4 yaşından yetişkinliğe kadar yaş kategorisine göre testlerin yaş gruplarına göre yapılması sağlanır.


Verbatoria Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  • Eğitim Desteği
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Açılış

[tab-area2]
[tab-area3]

Verbatoria Franchise Başvuru Formu

05309621713Üye: Hülya Erçavuşoğlu

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.