Viday Collection Bayilik

Viday Collection Bayilik Bilgileri

Marka avusturalya markasıdır Türkiye satış sorumlulugu yun-sel tekstil tarafından üstlenilmiştir.çocuk giyim olarak0 14 yaş arası çalışılmaktadır yüksek kar marjıyla öne çıkan markamız çocuklarımıza kaliteyi ve tarzı bir arada sunmaktadır. Tamamen ithal kumaşlar ve ürünler kullanılmaktadır. Türkiye geneli 7 avm ve cadde magazası bulunmaktadır şimdilik. Çalışma şeklimiz esnek ve ilgili müşteri memnuniyetine dayanmaktadır. Sizleri de büyüyen ailemiz içinde görmek bizleri mutlu eder.

Bu yüzden 2000 yılından beri dünya çapındaki 296 mağazamızla dünya çocuklarını en özel günlerine hazırladık.Sürekli yenilenen koleksiyonumuzla 2010 yılından beri artık Türkiye’de çocuklarımızı en özel ve en şık kıyafetleri ile buluşturuyoruz.
Misyonumuz, bu şıklığı sunarken en değerli varlıklarımızın, yani çocuklarımızın sağlığını da düşünmek, bu yüzden ürünlerimizin tamamını boyasız ve kumaşından ipliğe kadar tamamen sağlığa zararsız ürünlerle hazırladık.

ÜRÜN YELPAZEMİZ VE PERAKENDE MAĞAZALARIMIZ:

Erkek Çocuklar için takım elbise, smokin, gömlek, tişört, sweatşört, pantolon, denim, bebek takımı, iç çamaşırı…
Kız Çocuklar için abiye, günlük elbise, tayt, iç çamaşırı, denim, tişört, sweatşört, bebek takımı…

ÜRETİM:

10 yıllık üretim tecrübemizle üretim ihtiyaçlarınızı kargolama ve lojistik dahil deponuza kadar sorunsuz bir şekilde getiriyoruz. Uygun fiyat ve üstün kalite anlayışımızdan taviz vermeden sürekli yenilenerek ve trendi takip ederek ürünlerimizi hazırlıyoruz ve sizlerin beğenisine sunuyoruz.
Kendi tasarımlarınızı sıkıntısız bir süreç içinde numune, düzeltme, imalat ve kalite kontrol süreçlerini tamamlayarak deponuza kadar getiriyoruz.

Uzun uzun düşünüyoruz. Geliştiriyoruz. Tasarlıyoruz. Büyülüyoruz. Dört duvarın sınırlarının ötesine geçip tasarımı bir bütün olarak düşünen, bağımsız, yaratıcı bir markayız.

2000 yılından beri dünyadaki bütün çocuklarımızı giydiriyor, onları en özel günlerinde, en mutlu anlarında tıpkı oldukları gibi en özel hissettiriyoruz.

Çünkü biliyoruz ki; her çocuk ailesinin en özel varlığıdır ve kendini mutlu hisseden bir çocuk geleceğimiz için en büyük yatırımdır.


 

Yatırım Tutarı 35,000TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 35000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 20000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 35000TL
Kar Marjı %100
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0 542 323 22 44Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Viday Collection Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Viday Collection Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Viday Collection Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Viday Collection Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

  Detaylı bilgi için tıklayın.