Vitev Concept Bayilik

Vitev Concept Bayilik Bilgileri

Profesyonel çözüm ortaklarımız ile güçlerimizi birleştirip, kaliteli, şık ve modern ürünleri bir araya getirerek, her bütçeye uygun, her tarza uygun ürünleri siz değerli müşterilerimiz ile Satış noktalarımız aracılığıyla sizler ile buluşturuyoruz.

Yurt içi ve Yurtdışı Toptan satış konusunda tecrübeli olan firmamız perakende sektörüne de ViTEV Concept markası ile adım atma kararı almış olup, hızlı bir bayileşme ağına girmiştir. Tamamen Bayi koruma sistemi ile çalışmakta olup , Bayilerimizi ailemizin bir parçası olarak görmekteyiz. Perakende sektörün de gücümüzü Bayilerimiz den alacağımızın farkında olup, Bayilerimizin her daim yanındayız.


Yatırım Tutarı 400,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 400 TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 300.000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 300.000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 300.000 - 800.000TL
Kar Marjı %40 - 75
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 24 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ödeme Desteği
  • Pazarlama Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Vitev Concept Bayilik Başvurusu

CAPTCHA Resmi

05526848026Üye: Mustafa Başak

 

 

Doğrulanmış Firma

Vitev Concept Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

Vitev Concept Bayilik şartları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak ve tüm detayları öğrenmek için; Vitev Concept Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

Vitev Concept Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.