Waffle Dünyası Bayilik

Waffle Dünyası Bayilik Bilgileri

Anavatanı Belçika olan bir tür hamur tatlısı olmasına rağmen Waffle bir hamur kültürüdür. Tek bir çeşit ana malzemenin içine veya üzerine ilaveler getirilerek zenginleştirilen tatlı bir mimaridir. Hamuru tost makinesine benzeyen bir alet yardımı ile yapılır. Değişik şekillerle ve süsleme malzemeleriyle hem göze hemde damağa hitap eder…Üzerinde, birçok değişim ve oynamalar yapılmasına karşın Waffle’ın kilit noktası ana maddesi olan hamurun tam kıvamında olmasıdır. Bizde bu harika nötr bir tat olan hamurun dekorasyonu konusunda ciddi bir arge çalışması yaparak Türk damak tadı dahil tüm kitlelere nasıl hitap edeceğimizi araştırdık ve bir çok denemeden sonra en doğru sonuçlara ulaştığımıza ekip olarak karar verdiğimizde ise Waffle Dünyası’nın konseptini oluşturduk.

Waffle Dünyası Bayilik ve Bayilik Şartları

22.12.2013 yılında tam olarak hazır olduğumuza inanarak kararlı bir şekilde start verdik. Öncelikle yapmamız gerekenlerin başında kendimize ait bir marka tescilli logo oluşturmak geliyordu bunu yaptık.. Konsept konusunda uzman bir kadro oluşturduk, her şey her ayrıntı en ince detayına kadar aylarca araştırıldı. Kuruluş prensiplerimizde en çok dikkat ettiğimiz nokta müşteri kitlemizi en ileri seviyelere taşırken kaliteli ve Avrupa Standartlarına uygun üretimi, en iyi şekilde yapabilmek ve hayata geçirmek oldu.

Bu bilinçle ekibimizin dahada profesyonelleşmesi için Belçika, Amerika ve Almanya’da İtalya’da yapılan gıda fuarlarına katılımlarını destekledik. Waffle hamuru ile ilgili en doğru bilgiyi yerinde ve konusunda uzman kişilerden öğrendik.. Bütün bilgileri harmanlayarak hayal gücümüzü de kullanarak Waffle hamurunun anatomisiyle oynadık.. Hedefimizin risklerini biliyorduk, fakat ekip olarak başarıya odaklandık, kendimize güvendik, ekibimize güvendik en ön önemlisi bu işin en iyisini yapabileceğimize güvendik. Yola çıktık ve ne kadar haklı olduğumuzu önce kendimize ispatladık, başarımızı biz gördük… Bütün bunlar olurken bizimle birlikte aynı yolda İDEALİST ve risk almaktan kaçınmayan herkesle bunu paylaşmak istediğimize karar verdik…

Yatırım Tutarı ₺45,000
m2 Kurulum Maliyeti ₺2250
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü
Gelirden Pay Alınmıyor

  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  Serdar ÖzdemirÜye: Kobi Vadisi

  Bayilik Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
  Takıştır Bayilik