Wakewood Yetkili Satıcı

Ürünümüz üst segment grubu ürünlerdir. İnşaat sektöründe özel ve seçkin projelerde kullanılabilecek ürün vasfına sahip olmak ile birlikte iç mimarların tercih etme yüzdesi yüksek model çeşitliliği içermektedir.
Wakewood şirketi, 15 yılı aşkın bir süredir Ukrayna pazarında faaliyet göstermekte olup, ülke çapındaki temsilcilikleri ve yetkili satıcıları bulunmaktadır. Çalışması boyunca şirketimiz, yüksek kaliteli ürünlerin üreterek ve güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır.
Sürekli güncellenen özel ürün grubu, zamanla hareket ederek ,tasarımlarımız iç mekan ortamının modasındaki mevcut eğilimlere karşılık gelecek şekilde tasarlanır.
“Wakewood” ürünleri, İtalyan ve Alman üretiminin en modern ekipmanlarında üretilmektedir. Tüm kapı kanadı bileşenleri sağlık açısından maksimum doğal ve zararsızdır. Doğal ahşap türleri ve İtalyan üretiminin niteliksel parke cila kaplama kullanımı görünümü, dayanıklılığı.

Yatırım Tutarı ₺10000
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺10000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺10000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺10000
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]

[Toplam:1    Ortalama:5/5]

İnşaat Yapı Malzemeleri / Kapı Sistemleri sektöründe yetkili satıcılık veren, Wakewood adlı firmayı değerlendirmek ister misiniz?

[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

00905350318564Üye: Hasan Uzgören

Hızlı Bayilik Arama


en popüler bayilikler