Wakewood Yetkili Satıcı

Wakewood Yetkili Satıcılık Bilgileri

Ürünümüz üst segment grubu ürünlerdir. İnşaat sektöründe özel ve seçkin projelerde kullanılabilecek ürün vasfına sahip olmak ile birlikte iç mimarların tercih etme yüzdesi yüksek model çeşitliliği içermektedir.

Wakewood şirketi, 15 yılı aşkın bir süredir Ukrayna pazarında faaliyet göstermekte olup, ülke çapındaki temsilcilikleri ve yetkili satıcıları bulunmaktadır. Çalışması boyunca şirketimiz, yüksek kaliteli ürünlerin üreterek ve güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır.
Sürekli güncellenen özel ürün grubu, zamanla hareket ederek ,tasarımlarımız iç mekan ortamının modasındaki mevcut eğilimlere karşılık gelecek şekilde tasarlanır.

“Wakewood” ürünleri, İtalyan ve Alman üretiminin en modern ekipmanlarında üretilmektedir. Tüm kapı kanadı bileşenleri sağlık açısından maksimum doğal ve zararsızdır. Doğal ahşap türleri ve İtalyan üretiminin niteliksel parke cila kaplama kullanımı görünümü, dayanıklılığı.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Wakewood Yetkili Satıcılık Başvurusu

05350318564Üye: Hasan Uzgören

 

 

Wakewood Yetkili Satıcı Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Wakewood Yetkili Satıcı Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Wakewood Yetkili Satıcı ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Wakewood Yetkili Satıcı ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin.

Detaylı bilgi için tıklayın.