Wakewood Yetkili Satıcı

Wakewood Yetkili Satıcılık Bilgileri

Ürünümüz üst segment grubu ürünlerdir. İnşaat sektöründe özel ve seçkin projelerde kullanılabilecek ürün vasfına sahip olmak ile birlikte iç mimarların tercih etme yüzdesi yüksek model çeşitliliği içermektedir.

Wakewood şirketi, 15 yılı aşkın bir süredir Ukrayna pazarında faaliyet göstermekte olup, ülke çapındaki temsilcilikleri ve yetkili satıcıları bulunmaktadır. Çalışması boyunca şirketimiz, yüksek kaliteli ürünlerin üreterek ve güvenilir bir ortak olarak kendini kanıtlamıştır.
Sürekli güncellenen özel ürün grubu, zamanla hareket ederek ,tasarımlarımız iç mekan ortamının modasındaki mevcut eğilimlere karşılık gelecek şekilde tasarlanır.

“Wakewood” ürünleri, İtalyan ve Alman üretiminin en modern ekipmanlarında üretilmektedir. Tüm kapı kanadı bileşenleri sağlık açısından maksimum doğal ve zararsızdır. Doğal ahşap türleri ve İtalyan üretiminin niteliksel parke cila kaplama kullanımı görünümü, dayanıklılığı.


 

Yatırım Tutarı 10,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 10000TL
Minimum Nakit İhtiyacı 10000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 10000TL
Kar Marjı %25
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Eğitim Desteği
  • El Kitabı
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Wakewood Yetkili Satıcılık Başvurusu

05350318564Üye: Hasan Uzgören

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.