Wood-dekor Bayilik

Wood-dekor Bayilik Bilgileri

AVRUPA BAYİLİKLERİ KISA BİLGİLENDİRME;

Wood_Dekor 2014 yılında Sarıyer/Uskumruköyde ufak bir atölye olarak Doğal Ahşap ve Ağaç mobilya ve dekorasyon ürünleri üreticisi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 5 yıllık bir zaman içinde 2.000 M2 Depo, 2 Atölye ve 1’de showroom açarak çok hızlı bir büyüme gerçekleştirmiş ve bu 5 yıl içinde 5.000’ den fazla bireysel müşteriye 20.000’den fazla özel sipariş Doğal Ahşap Mobilya üretimi yapmıştır. İnstagram üzerinde her hafta Beşyüzbinden fazla ürün görüntülenmesi ve 200.000 kişiye yakın takipçisi ve müşterisi bulunan dünyaca bilinen en önemli İnstagram ve İnternet Üzerinden Özel Sipariş Doğal Ahşap Mobilya üreticilerinin başında yer almaktadır.
Kurucular olarak sosyal medya pazarlamasındaki 15 yıllık tecrübemizi 5 yıldır Wood_Dekor ile en yüksek seviyeye ulaştırmış durumdayız. Ve bu pazarlama stratejilerimizi , pazarlama vizyonumuzu, satış faaliyetlerimizi Avrupa piyasasında dahada büyüterek devam ettirmek istemekteyiz.
Tasarım ve Vizyon olarak Türkiye standartlarının çok çok üstünde ürünler üretmekteyiz ve bu ürünlerin sosyal medya satışını en iyi yapan Dünyadaki sayılı firmalardan biriyiz…

Ve uzun yıllardır yaptığımız araştırmalarda Türkiyede satılan mobilyaların %5’i Avrupada ise satılan mobilyaların %50’si Doğal Ahşap malzemeden üretilmektedir.

Doğal ahşap ürünler Avrupada mobilya sektörünün yıldızı durumundadır.
İyi planlanmış bir sosyal medya satış ve pazarlama stratejisi ile çok çok yüksel cirolar hedeflenmektedir…
Ayrıca Türkiyede sosyal medyadan alışverişin çok çok yeni olduğunuda düşünürsek avrupada ve amerikada inanılmaz bir potansiyel olduğunu görebiliriz…

Bu kısa bilgilendirmeden sonra yatırımcılardan istediklerimiz ve Avrupada çalışma şeklimiz şu şekildedir;
Wood_Dekor olarak sizlerle ortak bir firma kurulumu yapıyoruz,
Bütün satış pazarlama müşteri bulma faaliyetleri firmamıza aittir,
Yatırımcı sadece deposhowroom şeklinde açılacak olan mağazadan sorumlu olacaktır yada bir çalışan mağazanın başında bulunacaktır.
Yatırımcıdan 50.000€’luk bir yatırım yapmasını istiyoruz;

Bu yatırım içinde

 1. ortak belirlenecek 100 parça ürün doğal ağaç mobilya ve ( + bizim hediye yapacağımız 10 parça civarında ürün) hazırlanacaktır. Bunların tamamı birinci kalite avrupada müşterilerin çok beğeneceği ve zamanla sorun çıkarmayacak ürünler olacaktır,
 2. 6 aylık dükkan masrafları şirket kurulum masrafları vb masraflar dahildir,
 3. Türkiyeden bu ürünlerin nakliyesi ve faturalandırma masrafları dahildir,
 4. Tabela, Belli bir bütçeden yurtdışı reklamları dahildir…
 • Bunun karşılığında yatırımcının kazanacağınız en az rakam aylık 3.000€ / 4.000€ civarındadır.
 • Başlangıç hedefimiz aylık 15.000€ civarında bir ciro yapmaktır.
 • Firma olarak 2 yıldan uzun bir zamandır avrupa piyasasını avrupa satış şartlarını ve rakip firmaları araştırıyoruz.Birçok kişi ile avrupanın çeşitli ülkeleri için görüşmekteyiz,
 • Düşündüğünüz şehirde Dükkanı beraber buluyoruz,
 • Ürünler için istediğimiz her modeli yapabiliriz.
 • Şehir merkezinde bir dükkan olmasına gerek yok, Aksine merkeze 20/25 dk mesafede, Ama ulaşımı kolay, Park yeri vb olan ve Mümkünse iyi bir semtte ,fakat ana cadde olmasına kesinlikle gerek yoktur.
 • Maksimum 1.500€ kirası olan 300 m2 bir yer yeterlidir, Hatta eski fabrika, Eski otel, Eski kullanılmayan ama iyi durumda bi bina,Benzeri atıl bir mekanda olabilir

Biz pazarlamamızı tamamen instagram ve internet üzerinden yapacağımız için merkezi bi konumda extra bir kira bedeli ödemeye gerek görülmemektedir…

Daha detaylı bilgi ve görüşeme için bizimle iletişime geçebilirsiniz..


 

Yatırım Tutarı 350,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Nakit İhtiyacı 350000TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 50000TL
Kar Marjı %30
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği
 • Açılış
 • Personel Desteği
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Wood-dekor Bayilik Başvurusu

05334055916Üye: Cem Gürer

 

 

Wood-dekor Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Wood-dekor Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Wood-dekor Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Wood-dekor Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.