Woohoo Franchising

Yepyeni bir Tat Woohoo!
“Bildiğiniz lezzetler modern sunumlarla”

Oyuncu, müzisyen, girişimci Cem Kılıç’ın, İşletmeci Altuğ Bircan ve Enes Olgun ortaklığıyla açtığı Woohoo, franchise ile büyüyerek lezzetlerini tüm Türkiye’ye tattıracak. Sizler için Woohoo’yu Cem Kılıç’tan dinleyelim.

İsminin hikayesini anlatabilir misiniz?

2013 yılında ortağım Altuğ Bircan’ın işlettiği cafede sattığı bir üründen esinlenerek başladık bu işe. Çıtır Mantı… Ürünü çok severek ve beğenerek yiyorduk. Sonrasında ürünü koca menüden çıkartıp nasıl patlatabiliriz, kitlelere nasıl ulaştırabiliriz diye düşündük. Çünkü öyle bir lezzet ki herkesin buna kolayca ulaşarak yemesini istedik. Bunun akabinde zaten Woohoo’yu oluşturma çalışmalarımız başladı. Çıtır Mantı’nın yanında yer alan diğer ürünlerimiz de yoğun bir arge süreci sonrasında oluştu. VVoohoo ismine gelirsek, ilk etapta bir çok isim alternatifimiz vardı, Woohoo Simpson’ lardan geliyor ve Tüm dünyada onların eğlence nidası olarak biliniyor. Bu nida oldukça bilinmesine rağmen gıda da kimse tarafından patentlen-mediğini öğrenince “budur” dedik ve bizim oldu. Eğlence temalı olan marka ismimizi çok seviyoruz.

Woohoo’nun hedefleri neler?

Yurtiçi ve özellikle yurt dışında hedeflerimiz var. Çünkü ürünlerimizin tadına bakan müşterilerimiz ve bilir kişiler bu işin Avrupa’da inanılmaz beğenileceğini söylüyor. Arapların damak tadına çok uygunuz, bu iş ABD’de de olur, Rusya’da da olur, Çin’de de olur… Ürün gamımızın uygun olmayacağı bir ülke yok aslında. Ürünlerimizden parmesanlı çıtır mücver içeriği bize ait ve üzerimize patentli bir ürün. Neden tüm dünya bunu lezzeti tatmasın?

Gelenekselden günümüze herkesin damak tadına hitap eden ürünler bulmaya devam edeceğiz. “Bildiğiniz lezzetler modern sunumlarla” sloganımızla ilerliyoruz. Ürünler bildiğiniz yerel lezzetler evet; fakat ya tadında, ya sosunda, ya fiyatında mutlaka bir VVoohoo damgası olacak.

Ne tür girişimciler size başvurmalı?

Gıda geçmişi olması gerekmiyor, işini, ticareti severek yapacak herkes bizim girişimcimiz olabilir. Ürünlerimizi -18 derecede dondurup şoklayıp bayilerimize gönderiyoruz. Her şey merkezden hazır geliyor zaten. Ve bunlar kızartıldıktan sonra sunuma hazır ürünler… Gramajları belli, porsiyonları belli, yani profesyonel bir aşçı çalıştırmanızı da gerektirmiyor. Sadece mutfakta kızartma yapacak kişi, paket servis elemanı ve kasa elemanı ile gayet kolay yapılabilir bir model yarattık. Sonuçta benimde gıda geçmişim yok ama kısa süre önce 2. şubemi Beşiktaş’ta açtım.

Girişimci neden sizi seçsin? Son olarak neler söylemek istersiniz?

Yeni, genç, dinamik bir markayız; alternatifimiz yok. Biz yeni bir fikiriz! Dolayısıyla bu menü, bu fikir, bu iş denemeye değer ki şöyle düşünmek lazım; bu ürünü herkes meraktan da olsa 1 kere yiyecek. Ve biz satışlardan görüyoruz ki meraktan bir kere yiyen sonrasında yemeye devam ediyor; müşteri kitlemiz oluştu bile… Biz yemeyeceğimiz şeyi satmıyoruz.

Bayilik yatırımınız ile ilgili “Woohoo” firması ile iletişim kurabilirsiniz, aynı zamanda web sitemiz üzerinden bayilik başvuru formunu doldurarak ilgili firmaya ulaşabilirsiniz.

Yatırım Tutarı ₺100000
İsim Hakkı Bedeli Var
Kar Marjı %70
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 12 ay
  • Eğitim Desteği
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Bayilik Başvuru Formu

0212 230 30 06Üye: Bayi Arşivi

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Hızlı Bayilik Arama


İş Kurma Danışmanlığı

Vip üyelere özel, ayrıcalıklı bayilik kurulum maliyeti ve ek desteklerden faydalanmak için bize ulaşabilirsiniz