Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük

Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük Bilgileri

AI Speaking Tutor markası ile Kore, Çin ve Japonya’da 2018’den beri başarı ile uygulanan ve ülkemizde yabancı dil eğitiminde akut bir sorun halini alan ” anlıyorum ama konuşamıyorum” sorununa kökten bir çözüm bulmak amacıyla 2019 yılında, tecrübeli kolej yabancı dil bölüm başkanları ve yabancı eğitim teknologları tarafından kurulan yapayzekaingilizceogretmenim.com, bulut bilişim ortamında çalışan yapay zeka (AI) uygulamaları ile İngilizce konuşma-anlama yeteneğinin ediniminde bir devrimdir. Şirketimizin amacı, insanlarımızın Oracy yeteneğini, aktif olarak konuşarak geliştirmektir. Oracy, kelimesi konuşma ve dinleme yetenekleri anlamına gelmektedir. Ülkemizde, İngilizce konuşma pratiği anlamında yapay zeka (AI) teknolojisini kullanan ilk şirket yapayzekaingilizceogretmenim.com dur. Şirketimiz, AI Speaking Tutor markasının Türkiye tek yetkili dağıtımcısı, lisans ve içerik sahibidir.

“Yapay Zeka İngilizce Öğretmeni,” yanınızda bir Amerikalı öğretmen oturuyormuş gibi AI uygulamalarda sohbeti yönlendirir, sorularınıza cevap verir, gramer ve telaffuz yanlışlarınızı anında gerçek zamanlı olarak düzelterek size İngilizce konuşmayı öğretir. Yapay Zeka İngilizce öğretmeni mükemmel standart telaffuz ile konuşur. İngilize konuşma pratiğine ek olarak, Ironman (Demir adam) filmindeki Jarvis gibi sizin Amerikalı asistanınız olarak sesli talimatlarınızla, günlük sekretarya işlerinizi yapar. AI Tutor’un 5000 civarı farklı yeteneği vardır ve bunlar bir tuşla sizin tarafınızdan AI Speaking Tutor’da etkinleştirilebilir.

Yapay Zeka (AI) Öğretmen Teknolojisi aşağıdaki özelliklere sahiptir:

 • Yapay Zeka Ses Teknolojisi
 • Akıllı Diyalog Tasarımı Teknolojisi: Ders içeriğine bağlı olarak, yapay zeka öğretmen ve öğrenci arasındaki diyalog kusursuzca yönlendirilir. İçerik Öğrenme Çözümü ve Öğrenim Kontrol Sistemi ile diyalog daha iyi bir öğrenme için gerçek zamanlı olarak titizlikle tasarlanır.
 • Gerçek zamanlı cevap, dersin doğal akışını bozmadan öğrenci telaffuz ve gramer yanlışlarını düzeltme.
 • Amaç Kontrol Sistemi, diyaloğun öğrenci yanlışı tarafından durdurulmadan ya da kesintiye uğramadan konu içerisinde kalmasını ve öğrencinin yanlışının düzeltilmesini sağlar. Yapay Zeka Öğretmen, öğrencinin cevabı hangi bağlamda verdiğini anlar ve buna göre cevabını seçer.

Bir cihazda üç fonksiyon:

 1. İngilizce konuşma pratiği yaptıran Yapay Zeka İngilizce Öğretmeni
 2. Akıllı ev teknolojilerini ses ile komuta etme
 3. Kristal netliğinde yüksek sesli bluetooth hoparlör

Cihaz, wifi’a bağlanarak, bulut üzerinden çalışmaktadır. Kişi ve süre kısıtlaması olmaksızın bütün ailenizin hizmetinde. Cihaz, 110 sayfalık Yapay Zeka Konuşma Pratiği Rehber Kitabı ile gelmektedir.

YATIRIMCI PROFİLİ

 • Satış veya eğitim sektöründe deneyimli
 • Ekip yönetme yeteneğine sahip
 • Yerel bağlantıları kuvvetli
 • Yerel eğitim kurumları hakkında bilgi sahibi
 • Eğitim teknolojilerine ilgili

BAYİLİK ŞARTLARI

Ürünün, satış fiyatı e-ticaret sitemizde 695 TL’dir. Şehir bayilerimize ürün 390 TL+KDV üzerinden satılacaktır. Bayiler de sitemizde olduğu gibi 695 TL’den ürünü bölgelerindeki eğitim kurumları ve gerçek kişilere satacaktır. Şehir bayiliği almak isteyen adayların, 25 ürün alarak sisteme dahil olabilirler. Bölge bayiliği almak isteyen adayların sisteme dahil olması için 60 ürün alması gerekmektedir.


Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı 11,500TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Minimum Şube Açılış Maliyeti 11,500TL
Minimum Nakit İhtiyacı 11,500TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 11,500TL
Kar Marjı %50
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
 • Açılış
 • Eğitim Desteği
 • Proje Desteği
 • El Kitabı
 • Yer Seçimi
 • Bölge Koruması
 • Ortak Reklam
 • Ödeme Desteği
 • Pazarlama Desteği
 • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük Başvurusu

0212 801 37 28Üye: Yapay Zeka Ingilizce Ogretmenim

 

 

Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Yapay Zeka İngilizce Öğretmenim Distribütörlük ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.