Yenitat Baharat Bayilik

Yenitat Baharat Bayilik Bilgileri

Yenitat Baharat gıda mühendisleri öncülüğünde kurulup üretim faaliyetine baharat, baharat karışımları ve çeşitli soslarla başlamıştır. Amacı ulusal ve uluslararası pazardaki mamüllerin de kimyasal bileşenlere yer vermeyip tamamen doğal olarak satışa sunmak, ürün çeşitliliği bakımından sektöre öncülük eden firmalardan biri olmaktır.

Vizyon

İmalatçı kurumumuzla ürünlerimizi yenilikçi ve tüm gıda normlarına eksiksiz uyarak, ulusal ve uluslararası pazarlara yön veren firmalardan biri olmak. Bu amaçla markamızın sayın tüketicilermizin hafızalarında yer almasını sağlamaktır.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırarak başta endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli çözümleri sunmak, sonrasında kısa sürede ivedi şekilde ürün gamımızı genişleterek tüm tüketici gruplarına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan anlayışımız ile en kaliteli hizmeti sunmak.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75000TL
Kar Marjı %100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Yenitat Baharat Bayilik Başvurusu

0222 228 20 30Üye: Furkan Acartürk

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.