Yenitat Baharat Bayilik

Yenitat Baharat Bayilik Bilgileri

Yenitat Baharat gıda mühendisleri öncülüğünde kurulup üretim faaliyetine baharat, baharat karışımları ve çeşitli soslarla başlamıştır. Amacı ulusal ve uluslararası pazardaki mamüllerin de kimyasal bileşenlere yer vermeyip tamamen doğal olarak satışa sunmak, ürün çeşitliliği bakımından sektöre öncülük eden firmalardan biri olmaktır.

Vizyon

İmalatçı kurumumuzla ürünlerimizi yenilikçi ve tüm gıda normlarına eksiksiz uyarak, ulusal ve uluslararası pazarlara yön veren firmalardan biri olmak. Bu amaçla markamızın sayın tüketicilermizin hafızalarında yer almasını sağlamaktır.

Misyon

Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli arttırarak başta endüstriyel mutfakların ihtiyaçlarına yönelik en kaliteli çözümleri sunmak, sonrasında kısa sürede ivedi şekilde ürün gamımızı genişleterek tüm tüketici gruplarına, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan anlayışımız ile en kaliteli hizmeti sunmak.


 

Yatırım Tutarı 100,000TL
İsim Hakkı Bedeli Var
Minimum Şube Açılış Maliyeti 75000TL
Kar Marjı %100
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
  • Yer Seçimi
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • El Kitabı
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

Yenitat Baharat Bayilik Başvurusu

0222 228 20 30Üye: Furkan Acartürk

 

 

Yenitat Baharat Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Yenitat Baharat Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Yenitat Baharat Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Yenitat Baharat Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.