Yeşilmarka Bayilik

Yeşilmarka Bayilik Bilgileri

Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri San. ve Tic. Ltd. Şti. doğal, organik içerikli ve sağlıklı ürünlerin üretilmesi amacıyla 2016 yılında kurulmuştur. Firmamız 2011 yılı itibariyle ticari hayata başlayan Emsay Group ‘un alt kuruluşudur. Yeşilmarka Süleymanpaşa / Tekirdağ adresinde bulunan üretim tesisiyle “gerçekten” doğal, organik içerikli ve sağlıklı ürünlerin üretimini gerçekleştirmektedir.

Yeşilmarka sizin, bizim, ailenizin ve çevremizin sağlığı ve hassasiyetleri düşünülerek kurulmuştur. Gerçekten sağlıklı ve gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz helal sertifikalı, doğal ve organik ürünlerin üretimini gerçekleştiriyoruz.

Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Nasıl Doğdu?

Yaptığımız pazar araştırmalarında; piyasada satılan ve doğal olarak lanse edilen birçok üründe gerçekten sağlıklı ve helal hammaddelerin kullanılmadığını, bunun yanında kandırıcı ifadeler, yanlış yönlendirici etiketlerle satışa sunulduğunu fark ettik. Etiket oyunları yapılarak insan ve çevre sağlığına zararlı birçok hammaddenin kullanıldığını müşahede ettik.

Örneklendirecek olursak; organik sertifikalı aloe vera içeren ürünlerde, aloe vera dışındaki tüm hammaddeler zararlı kimyasallardan oluşabiliyor. %100 doğal zeytinyağı içeren ürünlerde, zeytinyağı dışında kalan kısımda SLS, SLES, Paraben gibi zararlı kimyasallar kullanılabiliyor.

Helal sertifikalı olarak geçinen birçok markada sadece diş macununa helal sertifikalı alabildiğini yada yurt dışından sağlıklı içeriğe önem vermeyen helal sertifikasyon kuruluşlarından ücret karşılığında helal sertifika aldığını görüyoruz.

İşte tam bu noktada Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri doğdu. Kendimiz ve sizin için hem “gerçekten” doğal, hem “gerçekten” organik içerikli, hem de “gerçekten” helal sertifikalı ürünler geliştirmek istedik. Ve bunu yaparken aldatıcı etiketler, yanlış yönlendirici ifadeler kullanmadık. Tüm ürünlerimizin içerikleri sitemizde ve ürünlerimizde açıkça yazıyoruz. Her türlü sorunuz için size her zaman size çok yakınız.

Yeşilmarka adını doğallığın rengi olan “yeşil” den aldık ve organik, doğal ve kısacası “yeşil” ürünlerin markası olmak inancıyla “marka” kelimesini ekledik. Yeşilmarka adımız bu şekilde doğmuş oldu. %100 Yerli Üretim olduğumuz ve milli duygularımızdan dolayı da Türkçe isim koymaya özen gösterdik. Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri Olarak; Doğal deodorantlar, doğal dudak balmleri, doğal el ve vücut kremleri, doğal yüz ve boyun bölgesi için krem çeşitleri, doğal şampuanlar, doğal saç kremleri, doğal duş jelleri, doğal protein tozu ve sağlıklı ürünler olarak 2019 yılı sonu itibariyle 50 ürün çeşidini aştık. Ürün çeşitliliğimiz artmaya devam edecektir.

Yeşilmarka sağlıklı yaşam ürünlerimizde bitki ekstratlar, bitki yağları, doğal mineraller, doğal yağlar, doğal hammaddeler ve doğal bileşenler VAR! Ecocert, Cosmos, Ecolabel sertifikalı organik içerikler, doğallık ve sağlık VAR! Özenle seçilerek mühendislikle birleştirilen yenilikçi formülasyonlar VAR! Sağlık VAR! Doğallık VAR! Gönül rahatlığı VAR! %100’e Kadar Doğal, %100’e Kadar Organik İçerik Var!

Zararlı katkı maddeleri, hormonal etki yapacak bileşenler, yapay tatlandırıcılar, petrokimyasal hammaddeler, doğada çözünmesi yıllar alacak katkılar YOK! SLS, SLES, paraben, formaldehit, vazelin, boya, parfüm ve zararlı koruyucu maddeler YOK! Hayvansal hammaddeler, helal olmayan alkol türevleri ve sağlıksız bileşenler YOK!

Gimdes helal sertifikasıyla en detaylı şekilde denetimlere tabi tutulan Yeşilmarka Sağlıklı Yaşam Ürünleri doğal, organik ve helal üçlüsünü birleştiren Türkiye’nin İLK firmasıdır. Yeşilmarka sağlıklı yaşam ürünleriyle gönlünüz, cildiniz, neslimiz ve geleceğimiz güvende olacak. Eğer sizde “gerçekten” sağlıklı yaşam ürünleri arıyorsanız?

Bayimiz olun ve yüksek kaliteli organik, doğal ve helal hammaddeler kullanılarak ürettiğimiz “yeni nesil” ürünlerle müşterilerinizin memnuniyetini kazanın. Sizde devamlı artan müşteri memnuniyeti ve kazanç istiyorsanız. Bayimiz olmak için şimdi iletişime geçin!


Yeşilmarka Tanıtım Filmi


Yatırım Tutarı ₺10,000
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti ₺0
Minimum Şube Açılış Maliyeti ₺2000
Minimum Nakit İhtiyacı ₺2000
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi ₺5000
Kar Marjı %40-80
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Ürün Desteği

[tab-area2]
[tab-area3]

Yeşilmarka Bayilik Başvuru Formu

CAPTCHA Resmi

08504950975Üye: Osman Emre Sayın

Bayilik Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Takıştır Bayilik