Yöre Ekstrem Bayilik

Yöre Ekstrem Bayilik Bilgileri

Firma şartları

– Yeni Ürünlere hızla adapte olabilecek, Yöre Ekstrem markasının tanıtımını ve satışını gerçekleştirilecek kişiler.
– Sektörel bilgiye sahip kişiler
– Yeni iş kurmak isteyen yada halihazırda işletmesini büyütmek isteyen kişiler.

FİRMA BİLGİLERİ

İlke olarak kaliteli yem üretmeyi, ürettiği yemin doğru kullanımını sağlamayı ve yeni bilgilerin ışığı altında bölge hayvancılığına sürekli katkı sağlamayı benimseyen Yöre Ekstrem, 1998 yılında kurulmuştur. Ortaklarının çoğunun hayvancılıkla direkt ilgili olması, ortaya koyduğu ilkeleri gerçekleştirmede ve sürekliliğini sağlamada asıl gücünü oluşturmaktadır.
Yöre Ekstrem, kaliteli yem üretiminde ve hizmet sunmada belirlediği hedeflerini gerçekleştirmek için sürekli artan bir çalışma performansı göstermektedir.
Fabrikamızda bulunan laboratuvarda, alınan yem hammaddelerinin ve üretilen Yöre Ekstremin gerekli besin madde analizleri yapılmakta ve kalite kontrolü açısından süreklilik sağlanmaktadır.
Bilimsel çalışma ve pazarlama grupları tarafından Türkiye geneli hayvancılık hakkında bilgi toplamaya yönelik çok sayıda saha çalışması yapılmaktadır.
Şirketimizin “yetiştirici eğitim programı” çerçevesinde köylerde yemler ve hayvan besleme konularında çeşitli seminerler verilmektedir. Yetiştirici ziyaretleri sırasında işletmelerde bakım ve beslemeye dönük olarak saptanan hatalar açıklanarak anlatılmakta ve çözüm önerileri sunulmaktadır. Şirketimize iletilen besleme ile ilgili sorunlar yerinde incelenmekte ve en kısa sürede belirlenen doğru çözüm önerileri yetiştiricilere iletilmektedir.
Hayvancılığa başlamak isteyenlere, yatırımlarının değer kazanabilmesi için yeni bilgi ve teknolojinin deneyim ile birlikte uygulamaya aktarılması gerektiği noktasından hareketle, danışmanlık hizmeti verilmektedir.
Tüm bu çalışmalarımızın amacı, yetiştiricilerimizin hayvancılığı doğru bir şekilde yaparak daha çok, daha ekonomik üretim yapmalarını ve sonuçta daha çok kazanmalarını sağlamaktadır.

NEDEN YÖRE EKSTREM?

Yöre Ekstremi kullanarak 6 aydan büyük tüm hayvanlarınızı sağlıklı ve verimli bir şekilde besleyebilirsiniz.
Hayvanlarınızın by pass protein, by-bass yağ, vitamin, mineral ve tamponlayıcı ihtiyacının kalsiyum dışındakilerin tamamını karşılar.
İlave sadece ihtiyaç durumunda kalsiyum kaynakları verebilirsiniz, başka hiçbir şey vermenize gerek kalmaz.
Kaba yemlerinizden ve elinizdeki yem hammaddelerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlar.
Kendi yeminizi kendiniz yapabilirsiniz.
Yemlerden yararlanmayı artırarak sinerjlk etki yaratır.
Yüksek süt veriminin sağladığı (pik) süreyi uzatarak daha fazla süt elde etmemizi sağlar.
Metabolik hastalıklara (ketozis, abomasum deplasmanı, laminitis, yağlı karaciğer sendromu) yakalanma riskini azaltır.
Uygun rasyon ile kullanıldığında asidozis riskini azaltır. Döl verim performansını arttırır. (kızgınlık belirtilerinin belirginleşmesi, gebelik başına tohumlama sayısının düşmesi)
Süt yağı ve proteini üzerine olumlu etkisi vardır.
Stres etmenlerinin hayvanlarınız üzerine olan etkilerini en aza indirir.

İskonto teklifleri
Bayilik/satış noktası yatırım maliyeti, bayilere sunulacak olan özel finansal fırsatlar bölgenizde bulunan satış yöneticileri aracılığı ile bildirilecektir.


Yatırım Tutarı 15,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
Reklam Katkı Payı Yok
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 3 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • Ortak Reklam
  • Ürün Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
  • El Kitabı
[tab-area1]

Yöre Ekstrem Hakkında Bilgiler

Sektör Tarım Hayvancılık
Firma Unvanı YÖRE BESİN MADDELERİ SAN. VE TİC.A.Ş.
Yetkili Kişi -
Kuruluş Yılı 1998
Adres Astim Organize Sanayi Bölgesi 2. Cd. No:10 Merkez / Efeler / Aydın
[tab-area3]

Yöre Ekstrem Bayilik Başvurusu

05436870801Üye: YÖRE EKSTREM

 

 

Yöre Ekstrem Bayilik Şartları

Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Yöre Ekstrem Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

Doğrulanmış Firma

Yöre Ekstrem Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

Benzer Firmalar

Yöre Ekstrem Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

Güvenlik Önerileri

İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.