Zater Antakya Döner Bayilik

Zater Antakya Döner Bayilik Bilgileri

Türkiye de Antakya dönerini ilk defa markalaştıran ve yerel bir tatı ulusal bir markayla beraber tanıtan Zater Antakya Döner kendi üretimi olan sosları ve özel yufka lavaşıyla benzersiz bir lezzete sahip. Zater Antakya Döner bu eşsiz lezzeti siz değerli Zater severlere her ortamda en hızlı şekilde sunmaktadır.

İş kurmak isteyen girişimcilerin akıllarına takılan ilk soru riski az ve karlı bir iş nasıl kurabilirim. ZATER DÖNER işte bu sorulara net cevap vermekte, hazır kurulu sistemiyle riski en aza indirmiş, iki mekan sahibi olmanızı sağlar

1) Restoranın kendisi
2) Kurduğumuz hızlı ve yaygın paket ağı sayesinde şehirde ki her ev her iş yeri sizin bir masanız
Zater Antakya Döner yatırımcısı ailenin bir ferdi olmak için yapması gereken uygun bir lokasyon seçmek, evet bu kadar basit biz bunu göstermeye hazırız.

Ya siz hazır mısınız?


 

Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1200TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  CAPTCHA Resmi

  0258 911 0 987Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Doğrulanmış Firma

  İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


   

  Başvuru Formu

  İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

   

  Daha Fazla Firma

  İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.