Zater Antakya Döner Bayilik

Zater Antakya Döner Bayilik Bilgileri

Türkiye de Antakya dönerini ilk defa markalaştıran ve yerel bir tatı ulusal bir markayla beraber tanıtan Zater Antakya Döner kendi üretimi olan sosları ve özel yufka lavaşıyla benzersiz bir lezzete sahip. Zater Antakya Döner bu eşsiz lezzeti siz değerli Zater severlere her ortamda en hızlı şekilde sunmaktadır.

İş kurmak isteyen girişimcilerin akıllarına takılan ilk soru riski az ve karlı bir iş nasıl kurabilirim. ZATER DÖNER işte bu sorulara net cevap vermekte, hazır kurulu sistemiyle riski en aza indirmiş, iki mekan sahibi olmanızı sağlar

1) Restoranın kendisi
2) Kurduğumuz hızlı ve yaygın paket ağı sayesinde şehirde ki her ev her iş yeri sizin bir masanız
Zater Antakya Döner yatırımcısı ailenin bir ferdi olmak için yapması gereken uygun bir lokasyon seçmek, evet bu kadar basit biz bunu göstermeye hazırız.

Ya siz hazır mısınız?


 

Yatırım Tutarı 120,000TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 1200TL
Kar Marjı %20
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 18 ay
Gelirden Pay Alınıyor
  [tab-area1]
  [tab-area2]
  [tab-area3]

  Bayilik Başvuru Formu

  0258 911 0 987Üye: Kobi Vadisi

   

   

  Zater Antakya Döner Bayilik Şartları

  Firmanın çalışma şartları ve koşulları hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak, tüm detayları öğrenmek için; Zater Antakya Döner Bayilik Başvurusu yaparak firma yetkililerinin sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz.

  Doğrulanmış Firma

  Zater Antakya Döner Bayilik ilanını oluşturan üye firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.

  Benzer Firmalar

  Zater Antakya Döner Bayilik ilanına başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da ücretsiz başvuru talebinizi iletebilirsiniz.

  Güvenlik Önerileri

  İlgilendiğiniz firma ile sözleşme yapmayana kadar kapora göndermeyin, para ödemeyin. Detaylı bilgi için tıklayın.

  Sayfa içindeki firma tanıtımına ilişkin yer alan bilgilerin tümü, ilanı ekleyenin sorumluluğundadır. İlan ekleme tarihi ile günümüz tarihinde bazı firma bilgileri değişmiş olabilir.