ZS Prefabrik Bayilik

ZS Prefabrik Bayilik Bilgileri

Zs prefabrik bir var olma kavgasıdır. Zs prefabrik yeni bir mücadelenin vücut bulmuş halidir. Zs prefabrik bir hayaldir, kavgadır, dostluktur, mücadeledir, iyi niyetlerle yola çıkılmış bir yol hikayesinin başlangıcıdır.

Zafer ve Seyfi ’nin tecrübelerini birleştirerek, yol yürüme sevdasının bir sonucu olarak oluşturulmuş ZS Prefabrik, bilgi ve tecrübelerini piyasaya arz etmiştir. Piyasanın en büyüklerinde değildir. Fakat 25 yıla yaklaşan iş tecrübesi ile müşterilerine doğru önermelerde bulunarak beraber hikayeler yazma sevdasındadır.

ZS Prefabrik ;
Prefabrik Yapılar
Hafif Çelik Yapılar
Konteynerler
Kabinler
Ağır Çelik ve Sanayi Yapıları ,
Konusunda mühendislik hizmetleri veren, imalat ve satış yapan bir firmadır. Çalıştığımız alanlarda yurt içi ve yurt dışı hizmetler verebilmekteyiz. Hedefimiz doğru proje, doğru satış, zamanında ve kaliteli imalattır.


 

Yatırım Tutarı 0TL
İsim Hakkı Bedeli Yok
m2 Kurulum Maliyeti 0TL
Minimum Şube Açılış Maliyeti 0TL
Minimum Nakit İhtiyacı 0TL
Toplam Gerekli İşletme Sermayesi 0TL
Kar Marjı %20 - 45
Reklam Katkı Payı Var
Yatırım Geri Dönüşü 1 - 6 ay
Gelirden Pay Alınmıyor
  • El Kitabı
  • Yer Seçimi
  • Bölge Koruması
  • Ortak Reklam
  • Pazarlama Desteği
  • Personel Desteği
  • Eğitim Desteği
  • Proje Desteği
[tab-area1]
[tab-area2]
[tab-area3]

ZS Prefabrik Bayilik Başvurusu

0532 416 62 63Üye: Seyfi Subaşı

 

 

Doğrulanmış Firma

İncelediğiniz firmanın; aktif faaliyetinin olduğu, resmi yasal kaydı, web sitesi, e-posta adres doğrulaması Kobi Vadisi editörleri tarafından yapılmıştır.


 

Başvuru Formu

İncelemekte olduğunuz firma hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak için, bayilik başvuru formunu doldurarak firma yetkililerinin size geri dönüş yapmasını isteyebilirsiniz.

 

Daha Fazla Firma

İncelediğiniz firmaya başvurunuzu yaptıktan sonra, bu sekörde yer alan birçok farklı markaya da bayilik talebinizi iletebilirsiniz. Daha fazla firmaya ulaşmak için; Bayilik Veren Firmalar sayfasını ziyaret edebilirsiniz.