Yatırımcı Arıyorum

Girişimcilerin Kullanması Gereken Uygulamalar

İş hayatınızda belirli bir program çerçevesinde hareket etmek size büyük avantaj sağlayacaktır. Düzenli ve programlı bir şekilde hareket etmek hem daha az yorulmanıza hem de daha çok kazanmanıza yardımcı olacaktır. Girişimciler için tasarlanmış programlar ve uygulamalar sayesinde yapmanız gereken birçok işi teknolojiyi kullanarak daha hızlı ve kolay bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Bu sayede hem yapmanız gereken iş azalacak hem de daha düzenli ve programlı olacaksınız. Girişimcilerin kullanması gereken uygulamaları sizler için derledik.

Kobi Vadisi

Bir girişimci olarak iş dünyasına adım atmayı düşünüyorsanız, Kobi Vadisi mobil uygulamasını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Yüzlerce farklı blog içeriği, onlarca farklı video ile girişimcilik yolunuzda size birçok konuda destek sağlamaya hazırız. Mobil telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Accompany

Accompany uygulaması sanal olarak personel şefiniz oluyor. Size büyük ve önemli toplantılarınızdan öncesinde hazırlanmanız için yardımcı oluyor. Accompany, Google, Microsof posta hesapları, mobil takvim, facebook gibi sosyal medya hesaplarınız ile kontrollü bir şekilde çalışarak kişisel verileri inciliyor, biyografileri ortaya çıkarıyor ve personel şefinin yapacağı her işte size yardımcı oluyor.

Slack

Slack uygulaması işletme içinde veya işletmeler arası iletişim aracı olarak görev alıyor. Yer farkı gözetmeksizin bilginin anında paylaşılabilmesini ve erişilebilmesine olacak sağlıyor.

Motivation Daily & Positivity

Amaçlarınız ve hedefleriniz için motivasyona ihtiyaç duyuyorsanız bu uygulama tam size göre. Belirli bir program ve çizelge çerçevesinde size istediğiniz alanda motive vermek için güzel sözler söylüyor.

Buffer

Buffer uygulaması sosyal medyayı etkin bir şekilde kullanabilmeniz için büyük bir kaynak sağlıyor. Sosyal medya hesaplarınız ile senkronize halde olan Buffer uygulaması, sosyal medya hesabınızda paylaşacağınız içeriği aynı anda diğerlerinde de paylaşıyor. Hem de daha çok kişiye ulaşıp kitle kontrolü sağlamak amacıyla size hangi saatte yayınlama yaparsanız daha faydalı olacağını da bildiriyor.

Square

Her boyuttaki işletme için oldukça kullanışlı bir uygulama olan Square, kredi kartı işlemleme yapmaktadır. Visa, Mastercard ve American Express gibi kredi kartlarını kabul etmenize yardımcı oluyor. Üye olunduktan sonra size manyetik şeritli kart okuyucu gönderiyorlar. Bu sayede kredi kartı işlemlemesini kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz.

Toggl

Toggl uygulaması, vaktinizi ayarlamanız için size büyük oranda yardımcı oluyor. Alarm kurma, toplantı bilgileri ve diğer önemli aktiviteleriniz için güzel programlanmış bir sistem düzenleyebiliyorsunuz. Bu sayede zamanı daha iyi değerlendirebilirsiniz.

Trello

Proje yönetimi yapmanın kolay yolunu sunan Trello, projelerinizi listelere ve kartlara aktarıp onlar üzerinde işlemlerinizi kolayca gerçekleştirmenize olanak sağlıyor. Hangi işin üzerinde çalışmanız gerektiğini, kimin hangi iş üzerinde çalıştığını ve ne aşamada olduğunu rahatlıkla görebileceğiniz bir proje yönetimi sağlıyor.

Workflow

Workflow uygulaması, kullandığınız diğer uygulamaların en faydalı kısımlarını kendi bünyesine alıp zaman açısından büyük tasarruf etmenizi sağlıyor. İşletmeniz için gerekli tüm uygulamaları ve görevleri Workflow uygulamasına bir araya getirip kısayollar oluşturabilirsiniz.

CloudMagic

CloudMagic uygulaması, e-posta hesaplarınızın yönetimini kolaylaştırıyor. Kullandığınız tüm e-posta hesapları ile senkronize bir şekilde çalışma gösteren uygulamada bulmak istediğiniz postaya rahatlıkla ulaşabiliyorsunuz. E-posta yönetimi açısından oldukça kullanışlı bir uygulama olan CloudMagic, yoğun tempoda çalışan girişimciler için vazgeçilmez bir uygulamadır.

HelloSign

İmza atmanız gereken dosyaların çıktısını alıp, imzasını atıp, taratıp yollama derdine son veriyor. Bu uygulama ile parmak iziniz sayesinde imzanızı atabiliyor ve zamanı daha verimli kullanmanızı sağlıyor.kobi vadisi

Yorumunuz