Yatırımcı Arıyorum

Hayalleri Süsleyen İş Fikirleri

Bazı İş Fikirleri

Yapılan araştırmalar göstermiştir ki; bazı iş fikirleri çoğu insanların hayallerini süslemekte ancak sadece bir kısım girişimciler herkesin hayallerini süsleyen bu işlerde muvaffak olmaktadır. Hayalleri süsleyen bu harikulade iş fikirlerinde siz de başarılı olmak ister misiniz? O halde yazımıza mutlaka göz atın.

Popülaritesi oldukça yüksek ve gayet iyi kazanç sağlayan yeni iş fikirleri girişimcileri heyecanlandırırken, ülke istihdamını da canlandırmaktadır. Siz de artık hayallerinizi ertelemeyin. Harekete geçmek için daha fazla beklemeyin ve tüm cesaretiniz ile bahaneleri artık rafa kaldırın. Eğer gerçekten ister, doğru strateji ile yol alır ve çaba gösterir iseniz siz de başarı merdivenlerini tırmanır, işinizde yükselebilirsiniz.

Bazı Önemli İş Fikirleri Nelerdir?

İstiridye Mantarı Üretimi

Ülkemizde yeni yeni kendini gösteren ancak özellikle standardı yüksek kesimlerde oldukça rağbet gören istiridye mantarını üretebilir yahut ithalat edebilirsiniz. Beyaz kültür mantarında zirvede yer alan istiridye mantarı size de fevkalade kazançlar sağlayabilir.

Solucan Gübresi Üretimi

Bahçıvanlık, sebze, meyve üretiminde son yıllarda büyük ivme sağlayan solucan gübresi, yüksek kalitede bir gübredir. İster tesis kurabilir, isterseniz de işe kompost kutular alarak ta bu yola girebilirsiniz. Kompost kutular, kendi organik gübrenizi yetiştirmenizde size yardımcı olacak kapsamlı bir kittir. (solucan gübresi üretimi)

Catering Firması Kurmak

Günümüzde en çok kazanç sağlayan iş kollarından biri de catering sektörü. Özel günler, davetler ve hatta toplantılar için tercih edilen catering firmaları muhtelif potansiyelerde hizmet sunmaktadır. Küçük bir adres ile bu sektörde yer alıp bugün büyüyen bir çok isimden biri de siz olabilirsiniz.

catering firması kurmak

AVM’de stand açmak

AVM de stand açmak fikri son zamanlarda oldukça revaçta ve kazançlı bir seçenektir. Sürekli bir sirkülasyonun yaşandığı alışveriş merkezlerinde stant açmanın bir diğer iyi tarafı da seçeneklerinizin çokça olmasıdır. Kahve standı, kozmetik standı, çikolata standı, tatlı standı, hediyelik eşya standı, haşlanmış mısır standı gibi bir çok seçenek içinden size en yakın olanını seçip, hemen işe başlayabilir, kendi işinizin patronu olabilirsiniz.

WEB Tasarımı ve Yazılımı

Yükselen trendlerden ve kazandıran iş kollarından biri olan web tasarımı ve yazılımı, her gün büyüyen ve uçsuz bucaksız bir dünya olan web dünyasının yarattığı bir iş koludur. Tasarım bilgisine sahip olmanız bu işin olmazsa olmazı. Bu hususta workshoplara ve kurslara katılarak kendinizi her gün biraz daha geliştirebilirsiniz. Ayrıca son trendleri takip etmeniz de şart.

web tasarımı yazılımı

Mutfak Şefi

Bir çok özel kurslar ve dersler ile mutfakta kendinizi gösterebilir, zamanla aranan bir şef olup ister kendi işinizi kurabilir, ister bir işletmeye girerek yüksek bir maaşla işe başlayabilirsiniz. Üstelik son derece zevkli bir iş olan şeflik yorucu olsa da maddi ve manevi getirileri oldukça fazladır.

mutfak şefi

Siz de hayallerinizi süsleyen ve son dönemlerde en çok kazandıran iş fikirlerinden biri ile hayatınızda yepyeni bir kapı açabilirsiniz.

İhtiyacınız olan stratejik, doğru bir plan ve sadece bir parça cesaret.


yatırım ilanları

kobi vadisi

Yorumunuz