Planlar bizden

Doğum günü yılbaşı vb. Planlarda şirket yemekleri gibi en iyi plan ve programlarınızda yardımcı oluruz 18 yaşında 2 en iyi arkadaşız. En iyi planı bizimle yapın.

Beyaz Reklam

Tabela totem kutu harf eczane tabela branda dısplay yönlendirme matbaa, Led tabela alimünyum tabela kompozit tabela Işıksız Tabela Cephe Tabelası Cephe Kaplaması Çatı Tabelası Kompozit Oyma Tabelası Site | Bina | Kapı Tabelası Kutu Harf Tabelalar Paslanmaz Fileli Harf Tabela Krom Kutu Harf Tabela Pleksi Kutu Harf Tabela Dijital Baskı One Way Vision Folyo Baskı Mesh Branda Baskı Roll-Up | X-Banner Vinil Branda Baskı Sektörel Tabelalar Eczane | Doktor | Dişçi Avukat Tabelası Kuyumcu Tabelası Kuaför | Berber Tabelası İnşaat | Şantiye Tabelası

Master Kilit

Çilingir hizmetleri

Arasta Elektronik

Elektronik Kart Tasarımı, Yazılımı ve Üretimi Arasta Elektronik olarak, Bünyemizde bulunan alanlarında uzman mühendis kadromuz sayesinde; kablosuz haberleşme, mekatronik, kontrol otomasyon ve medikal alanlarında her türlü elektronik kart tasarımı ve yazılımını dilediğiniz şekilde yapmaktayız. Kablosuz haberleşme teknolojileri olan Wi-Fi, Bluetooth, RF, Zigbee, Lora ve Kızılötesi gibi sistemleri kullanarak istediğiniz projeleri gerçekleştirmekle beraber RS232, RS485, Modbus ve Canbus gibi endüstriyel haberleşme sistemleri ile ilgili projelerinizi ve fikirlerinizi teknik ekibimizle hayata geçiriyoruz. Medikal alanda biyolojik sinyallerin okunması ve işlenmesi, hali hazırdaki medikal cihazların çevresel sensörlerinin projelendirmesini dilediğiniz model ve tasarımda uygun bir şekilde sağlayabilmekteyiz. Ayrıca özellikle hiperbarik sistemlerde kullanılan gösterge panelleri, sensör analizörleri ve sistem kontrol üniteleri tarafımızca üretimi yapılmaktadır. Bu alanların dışında isteğe göre farklı konulardaki fikirlerinizi de pratik ve uygun şekilde projelendirip hayata geçirebiliriz. Motor kontrol, bilgisayar/akıllı telefon bağlantılı projeler ve dahası… Projelerinize sadece AR-GE desteği vermekle birlikte ortaya çıkan ürünün seri üretimini de yapmaktayız. Ayrıca seri üretimini gerçekleştirdiğimiz ürünlerin satış sonrası teknik hizmeti de tarafımızca yapılmaktadır. Yapmamızı istediğiniz özel projeleriniz için bizimle irtibata geçmenizi bekliyoruz.

İstanbul Esenler

Balaban İklimlendirme

Uzman kadromuzla Klima vrv kombi montajı arızası bakımı yapmaktayız

İstanbul Sancaktepe

Özçetin Nakliyat

Şehir içi şehirler arası asansörlü marangozlu ev ofis ve parça eşya taşımacılığı

Meriç Soft

web tabanlı yazılım çözümleri, şirketiniz için interaktif web sayfaları, erp ve e-ticaret çözümleri, mobil uygulama geliştirme

İstanbul Gaziosmanpaşa

Özgür Yavuzhan

Çanak Anten, Güvenlik Kamerası Kurulum ve Arıza hizmeti vermekteyiz. Markası ne olursa olsun bireysel veya merkezi uydu sistemi alıcıları, çanak anten satış, montajı, kurulumu, bakım, arıza, tamir ve ayar hizmetini sunuyoruz. Taşınma esnasında Çanak Anteninizi sökerek yeni evinize montaj ve kurulumunu yapıyoruz. Ayrıca kurulum bittikten sonra uydu cihazınızın ayarlarını yapıyor, Kanal sıralamanızı sizin isteğinize göre düzenliyoruz. Duvara PLAZMA LCD Tv Montaj & Sökme Plazma & Lcd televizyonunuzu duvara profesyonel biçimde monte ediyoruz. Rahat bir biçimde TV izlemek istiyorsanız Merkezi Uydu Çanak Anten Sistemleri Merkezi Uydu Sistemleri ile apartmanınızın görüntü kirliliğine son veriyoruz. Merkezi sistem kurulumunu apartmanın tüm dairelerinde özenle yapmaktayız. Temiz işçilik, kaliteli malzeme ile size güler yüzlü hizmet sunmaktayız. Tüm kullandığımız cihazlar Türkiye ve Dünya’nın en tanınmış markalarıdır ve garanti süreleri en uzun olanlardır. Güvenlik Kamerası Montaj & Teknik Servis Öncelikle Güvenlik Kamerası takacağımız mekânın KEŞİF HİZMETLERİ tamamen ücretsizdir. Çankaya, Altındağ, Akyurt, Çubuk, Keçiören, Mamak, Etimesgut, Sincan, Batıkent, Yenimahalle, Çayyolu, Cebeci, Saimekadın, Demetevler Uydu Çanak Anten ve Kamera SistemleriKurulum, Montaj Arıza Servisi. Müşterimizi tek seferlik düşünmüyoruz. fırsat bu fırsat ne yaparsak kâr anlayışı maalesef ülkemizde yaygınlaştı, İnsanlar artık aldıkları hizmetin devamlılığını bekliyor. Bunun yanı sıra güler yüzlü, kaliteli hizmet anlayışı gibi beklentileri de en üst seviyede karşılıyoruz. Çünkü biz MÜŞTERİDEN YANAYIZ. Cebinizi sizin kadar düşünerek hareket ediyoruz. En kaliteli kabloları, en kaliteli cihazları en uygun fiyatla size sunuyoruz. ÖNCE SİZİ DİNLİYORUZ SONRA KEŞİF YAPIYOR Kameraları en uygun yerlere dışarıda kablo vs. bırakmadan, istediğiniz her yeri en rahat şekilde izleyebilecek şekilde monte ediyoruz. SİZE RAHAT ETMEK KALIYOR.

Dotworkmedia

Startuplara yönelik, fikir aşamasından yatırımcılarla görüşme aşamasına kadar olan süreçte paket hizmet veriyoruz. Yani fikir, iOS & android mobil uygulama yazılımı, UX & UI arayüz tasarımları, web sitesi, reklam ve tasarım ihtiyaçları ve PR hizmeti aşamalarında tüm süreçte yanınızdayız.

Gökberk Sancak

Web Yazılımı

İstanbul Başakşehir