Anadolu Press

Kahramanmaraş

Medya

İş dalı:

Duygu Hevesli

İzmir

proje tasarımı, uygulama

İş dalı:

Cengiz Toplu

İstanbul

Endüstriye Tasarım , Ürün tasarımı , 3d Organik modelleme , Mücevher tasarımı , mimari 3d modelleme artistik

İş dalı:

by8design

Kahramanmaraş

Mekan Tasarımı

İş dalı:

Vino tricot

Gaziantep Şahinbey

Tekstil üreticisi.

İş dalı:

Natural Gurme Yumurta

Türkiye genelinde Gezen tavuk ve organik yumurta üretim ve pazarlamasını yapıyoruz. yumurta üretim ve pazarlama konusunda hizmet vermekteyiz. İster kümesi olup üretim ister üretimi olup pazarlama konusunda ihtiyaç sahiplerine her turlu servis verilir.

İş dalı:

Ben Grup Yöneticilik Hizmetleri

Firmamız Profesyonel Yöneticilik Bilgi İletişim Hizmetleri (Çağrı Merkezi Çözümleri) Özel Güvenlik Temizlik Bahçivanlık Peyzaj Danışmanlık Sektörlerinde Profesyonel Kadromuz İle Hizmet Vermekteyiz. 1999 Yılında Yurt Dışında Başlayan Hizmetimizi 2017 Yılında Türkiyeye’de Açtık.

İş dalı:

Fatih AKIN

İstanbul

Ofisinizdeki Bilgisayar Kurulum Bakım, Onarım, Yazıcı Modem Vb. Cihazlar için Destek istiyorsanız İrtibata Geçe Bilirsiniz, Cihazınızı Getirmeden Yerinde Servis Verilir

İş dalı:

Es Rent a Car

Antalya Muratpaşa

Yurt dışından gelen ve yurt içindeki müşterilerimize kolaylık ve ayrıcalıklar sağlamakta olup, hava limanına ücretsiz araç teslimi ve alımı yapmaktadır. Ekonomik sınıftan lüks sınıfa kadar birçok otomobil, VİP ve Suv araçlarıyla sizlere en iyi kiralama hizmetini verebilmek için yoğun ve titiz bir şekilde çalışmaktadır. Kiraladığınız her tür marka araçlarımız için tecrübeli ve profesyonel şoförleriyle de sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin 7/24 hava limanında karşılama ve kiraladığı araç teslimini yapmaktadır.Yurt içi ve Yurt dışından gelen müşterilerimize transfer ayrıcalığı da sunmaktadır. Alt alanda yer alan hizmet talebi ile tüm taleplerinizi iletebilirsiniz.

İş dalı:

Ticaretgah

İstanbul

Tüm sektörlerde (mobilya, kırtasiye, okul araç ve gereçleri vs.) A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarınıza hizmet vermekteyiz. Sipariş ve sorularınız için bize ulaşabilirsiniz.

İş dalı:

Hizmet Vermek İstiyorum