Ala karadeniz pide

Merkez mahallesi 19 mayıs mayıs caddesi no 33

Pide salonu

Tags #dropdown

seckin.co – Yazılım Hizmetleri

kadıköy

Sıfırdan temel web sitesi tasarımından, php ile ileri seviye kodlamaya, mobil uygulama geliştirme, mobil oyun geliştirme ve yayınlama işlemleri, CRM ve içerisinde ön muhasebe barındırabilen tam kapsamlı otomasyon sistemleri hazırlanmaktadır. Projede ihtiyaç duyulan grafik içeriklerin üretimi ile SEO bazlı içerik üretimi ve web altyapısı oluşturulmaktadır. Ayrıca basın bülteni hazırlanarak çeşitli web adreslerde projenin duyuruları yapılmaktadır. Sabit hat sadece whatsapp mesajlaşma için kullanılmaktadır.

Tags #dropdown

karadagdahayat

karadağ

Karadağ’ da sadece 21 günde şirket kuruluşunuzu yapıp oturum izninizi alıyoruz. 2 yıl içerisinde Avrupa Birliği’ ne girmesi beklenen Karadağ’ da oturum izni alarak sizde Avrupa vatandaşı olabilirsiniz. Avrupalı olmak için 2 seçeneğiniz mevcuttur. Bunlardan ilki gayrimenkul (konut, ev) satın alarak oturum izninizi almak, ikincisi de 1 euro sermaye gösterip şirketinizi kurmak ve 21 günde de oturum izninizi almak. Tüm bu işlemlerinizi sadece 2000 euro’ ya gerçekleştiriyoruz. Detaylı bilgi için ‘ www.karadagdahayat.net ‘ sitemizi yada ‘ https://www.facebook.com/cengizinternational/ ‘ linkinden karadagda hayat facebook sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. İLETİŞİM BİLGİLERİ; Türkiye Tel: 0532 514 34 50 (sadece WhatsApp) Montenegro Tel: +382 067 033 830 E-mail: bngbali@hotmail.com

Tags #dropdown

MTC Otomotiv – Boyasız Göçük Düzeltme ve oto bakım hizmetleri

Maslak mah.Atatürk oto San. Sit. 2.Kısım 27. Sok. No:1103-1/1

MTC Otomotiv A.Ş Özellikle Boyasız göçük düzeltme, ayrıca Kaporta, boya, detaylı temizlik, yüzey ve boya koruma alanlarında hizmet veren bir firmadır. Firmamız Boyasız göçük onarımında sektördeki ilk firma olma özelliğini koruyarak 12 senedir sektöre öncülük ederek, gurur verecek şekilde güçlü ve sağlıklı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Yıllardır özverili ve dürüst esnaf mantığıyla çalışan firmamız yaklaşık 30.000 adedin üzerinde araca modern bir ortamda gelişmiş ekipman ve teknisyenlerle üstün kalitede hizmet vermiştir. Zor zamanlarda bile sürekli kendi işine yatırım yapan firmamız dikey bir büyüme gerçekleştirerek ve bir ilham kaynağı olarak sektöre ufuk ve vizyon kazandırmıştır.

Tags #dropdown

Taeg Tasarım

Özgürlük Mah.

– Her türlü ürün, kalıp, makine, fikstür tasarımları yapılır. Özel sistem tasarımları da yapılır, imalat resimleri hazırlanır. – Yabancı dil desteği sağlanır.

Tags #dropdown

Gökhan KANPALTA

İstanbul

Kahve Hazırlama Eğitimleri – Kahve ve Ekipman Tedarik Çözümleri Dondurma Sunum Eğitimleri – Profesyonel Fotoğraf Çekimi ve Video Çekimi Cafe Restaurant Operasyonları (Kurumsal Dokümantasyon Hazırlığı), Sosyal Medya İş Geliştirme, Pazarlama, Digital Pazarlama, Personel Seçme ve Yerleştirme ve Ticari Pazarlama

Tags #dropdown

İpekyolu çağrı merkezi

VANİ EFENDİ MAH. VANİ EFENDİ İŞ MERKEZİ KAT 4 NO 35

Erzurum da 5 kişilik çağrı merkezi projesi yürütmekteyiz. Yeni projeler aramaktayız yeni ve sürekliliği olan projeler olursa projenin büyüklüğüne göre sayıyı ilk etapta 20 çıkartabiliriz. Tekliflerinizi bekliyoruz

Tags #dropdown

White Design Office

Yiğitler Mh. 357 Sk. No:13

8 yılı aşkın iş tecrübesiyle yönetilen White Design Office; bugün yaptığı işler ile birçok alanda zengin kadrosuyla hizmet vermekte ve çözüm ortakları ile çalışmalar yapmaktadır. Kişisel ve kurumsal çözümler üreten, yaratıcı ekip ruhunu, takım çalışmasıyla bütünleştiren, farkı fark yaratarak gösteren reklam ajansıyız. Yaptığı işlerin ekip olarak haklı gururunu yaşayan White Design Office, yeniliklerin takipçisi değil, yeniliklerin öncüsü olmuş ve olmaya devam etmektedir. Hizmet verilen kişisel ve kurumsal firmaları müşteri değil, takım ruhunun bir parçası olarak görmektedir. White Design Office modern, profesyonel ve şeffaf kurumsal alt yapısı ile reklam sektöründe lider ajans olmayı kendisine hedef edinmiştir. Reklam ve tanıtımlarda A’dan Z’ye tüm hizmetleri bir çatı altında sunarak, ürün veya hizmetin, ihtiyaç duyulan her noktada yayılımını temin ederek çözümler sunan firma, ürettiği çözümleri sayesinde; İşletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde değişim yaşamalarını amaçlamaktadır.

Tags #dropdown

Lidya Medya İletişim Basım Yayın Organizasyon Turizm

288/7 Sok Hasan Efendi Sitesi A1Blok D 1 Mansuroğlu

Mobil Uygulama Basın Yayın Danışmanlığı Kurumsal Kimlik Broşür, Dergi, Kartvizit, Sunum Dosyası, Dijital Sunum Çalışmaları, Fuar ve Etkinlik Hazırlıkları, Organizasyon, Yemekli veya Kokteyl Toplantılar, Tiyatro ve Animasyon, Film hizmetleri.

Tags #dropdown
Page 1 Page 2