4 Kat Daha Hızlı Ev Tipi Çikolata Makinesi

ChocoBean hızlı bir şekilde kakao çekirdeklerinden çikolatanın son haline gelene kadar ki tüm işlemleri yapabilen bir makinedir.
ChocoBean, butik kafelerden veya marketten alınan çikolataları hiçbir eksik prosesi olmadan ve tamamen kendi özgün reçetelerini oluşturarak, daha sağlıklı ve insanların kendi damak zevklerine göre çikolata üretebilmelerini sağlayan bir makinedir. Çikolata üretimi yapan tüm imalathanelerde her proses için ayrı bir makine kullanılmaktadır fakat ChocoBean bunların hepsinin birleştiği bir makinedir. Hem bireysel kullanıcıların hem de butik kafeler için önemli bir ihtiyacı gidermektedir.
Son zamanlarda “Çekirdekten-Çikolataya” kültürünün artması ve evde gıda üretiminin artması ile insanlar evlerinde neler yapabiliriz sorusunu sormaya başlamıştır.”ÇekirdektenÇikolataya” kısaca değinmek gerekirse butik kafeler ve bireysel olarak evlerde üretilen, içerisine özgürce karışımlar oluşturularak yapılan çikolatalar diyebiliriz. Bu konu üstüne araştırmalar yapmaya başladık ve son 2 yılda bu konu ile ilgili gerek gastronomi gerekse imalat sektörlerinde bir büyüme olduğunu tespit ettik . Bu konu üzerine çalışarak patentli ürünümüzü ortaya çıkardık. Fakat son ürünün elde edilmesi ve pazarlama için maddi desteğe ihtiyacımız bulunmaktadır.


Batuhan İnce

Molende Mühendislik A.Ş.

Lütfen üye girişi yapınız.