5.000 TL ile İnovatif Takı İmalatçılığı ve Toptancılığı

  • Toptan - Dağıtım
  • Antalya

05316823965 Varman

5.000 tl

Yatırımcı Arıyorum

Merhaba, ben Ali! Takı ve hediyelik eşya işi ile uğraşıyorum. Antalya’da bir iş yerim var, aynı zamanda imalat yapmaktayım. Piyasada bulunmayan, her yerde olmayan inovatif ürünler geliştirip bunları imal ediyor, toptancılar aracılığıyla dağıtımını gerçekleştiriyorum.

Ürettiğimiz ürünler: Kolye, rozet, kumbara, broş, anahtarlık, kalem ve benzeri ürünlerdir. Ürünlerimiz genellikle 14-24 yaş arası gençlere hitap etmekte olup, gelecek yılların en çok tutulan hediyelikleri haline gelecektir. Çünkü biz ürünlerimizi sosyal medya trendlerinden esinlenerek imal etmekteyiz.

Bununla beraber ilanı vermekteki amacım işimi büyütmektir. Bazı yeni ürünlerin imalatına girebilmek için sermayemin artması bir gerekliliktir. Kaldı ki zaten şu anda sadece kumbara ve rozet imalatı yapmaktayım (yukarıda saydığım ürünler yatırımcımı bulduktan sonra gireceğim ürünlerdir). Bu ürünlerden gelen gelir bana rahatlıkla yetiyor, fakat ben daha farklı şeyler üretmek ve daha çok insana sunmak istiyorum. Yatırımlarınızı bekliyorum.

Büyük miktarlar istemiyorum. İhtiyacım olan bütçe 5.000 ila 20.000 arası değişmektedir. 20.000 liradan fazlasını kabul etmeyeceğim.

Yatırdığınız parayı, yatırım yaptığınız miktara göre 1 ila 3 ay arasında %25 kâr ederek geri alabilirsiniz. 10.000TL yatırmanız durumunda bir ayda 12.500 TL geri alarak, ayda 2.500 TL gelir elde etmiş olursunuz.

Elinizdeki kısıtlı parayı değerlendirmek istiyorsanız işletmeme yatırım yaparak değerlendirebilir, yerinizden kalkmadan güzel kazançlar elde edebilirsiniz. İyi günler dilerim!

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar