Adana Tanıtım Hareketimize Destek Olun

05432133043 Onur Akıncı

10.000 tl

Sponsor Arıyorum

Adana 8000 yıllık tarihi ve bu tarihten miras kalan eserleri, düzenlediği festivalleri, sahip olduğu Uluslararası ölçekte tanınmış Portakal Çiçeği Karnavalı ve bünyesinde barındırdığı kültürel zenginlikleri sayesinde potansiyeli en yüksek turistik destinasyon adaylarından biridir.

Son yıllarda artan ziyaretçi sayısı, Adana ve çevresinde başlatılan devasa ölçekteki arkeolojik kazılar ve bu kazılarda bulunan eşsiz eserler, UNESCO’nun şehrimize gösterdiği ilgi, yapılan başvurular neticesinde alınan başarılı sonuçlar aslında Adana’nın ne kadar büyük şansın eşiğinde olduğunun en önemli kanıtıdır.

Adana’nın barındırdığı yüksek turizm potansiyeli ve bu potansiyeli açığa çıkarma çalışmaları tek başına yeterli olmayacaktır. Bütün bu çalışmaların amacına ulaşabilmesi için tanıtımlarla desteklenmesi gerekmektedir. Biz de Adana sevdalısı genç girişimciler olarak bahsettiğimiz tanıtım gerekliliğine istinaden kurduğumuz web sitemiz ile bütün enerjimizi bu misyona aktarmış bulunmaktayız.

İki buçuk ay önce kurduğumuz web sayfamızı gecemizi gündüzümüze katarak aralıksız sürdürdüğümüz çalışmalar neticesinde çok kısa bir zamanda en çok kullanılan internet arama motorlarında ilk sayfalara taşımayı başardık. Sürekli artan takipçi sayımız ve web site trafiğimiz sayesinde şimdi daha umutlu ve daha motiveyiz. Fakat sorumluluğumuzun da aynı oranda arttığının da bilincindeyiz. Bu işi tamamen tek kuruş kazanmadan kendi imkanlarımızla yapmaya çalıştık.

Adana şehir merkezi dışında kalan bir çok tarihi ve kültürel mirasa ulaşma ve haklarında bilgi edinme konusunda maalesef zorluklar yaşamaktayız. En büyük gider kalememizi ulaşım, konaklama ve teknik ekipman maliyetleri oluşturmaktadır. Yüksek motivasyonumuza ve bitmeyen enerjimize rağmen maddi yetersizlikler ne yazık ki elimizi kolumuzu bağlamaktadır. Maddi sorunumuzun çözümü konusunda kendisini bu şehre karşı sorumlu hisseden tüm Adanalı dostlarımızdan destek talep ediyoruz.

Adana tanıtım hareketimize katılım gösterip bu yükü bizimle paylaşırsanız hem şehrimize hem de geleceğimize en büyük katkıyı yapmış olacaksınız. Daha umutlu yarınlar için sizden bize destek olmanızı rica ederiz.

Saygılarımızla

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar