Amerika’daki yarışmamız için sponsor arıyoruz

  • Eğitim
  • Antalya

+905462168707 Bahcesehir College Science and Technology High School

50.000 tl

Sponsor Arıyorum

Biz SCORPIONS 7672

Konyaaltı Bahçeşehir Koleji Fen ve Teknoloji Lisesi robotik takımıyız. Seneye yapılacak olan FRC (First Robotic Competition) yarışmasına katılmak istiyoruz.
FRC yarışmalar ile genç insanlara; bilim, teknoloji,mühendislik ve matematik alanlarında, eğitim ve kariyer imkanlarına ulaşmaları konusunda motivasyon yaratmaya çalışmaktadırlar.
FIRST Vakfı’nın sponsorları arasında Google, Apple, BOEING, Magna, 3M, Bosch, FEDEX, LEGO, NASA, XEROX, Microsoft, IBM, National Instruments, Motorola, Boston Scientific, Chrysler Foundation, General Motors, Ford ve Johnson & Johnson gibi şirketler bulunmaktadır.FRC (First Robotics Competition), sporun heyecanı ile bilim ve teknolojinin birleşimidir.
19- 22 Mart 2020 tarihleri arasında ABD’nin Kaliforniya Eyaletinde düzenlenen, FRC yarışmasını katılmayı amaçlıyoruz. Bu uzun yolda, Türkiye’mizi ve Antalya’mızı en iyi şekilde temsil etmek en önemli önceliğimizdir. Fakat tahmin edeceğiniz üzere maddi yönden imkanımız oldukça kısıtlı. Yarışmanın amacı dolayısıyla sosyal iletişim becerilerimizi de geliştirerek sponsor bulmamız istenmektedir. Ülkemizde robotik ve teknoloji alanında destek oldukça kısıtlı ve bu sorunla mücadele etmek Amerika’da bizim yanımızda olmanız temennisiyle sizden destek istiyoruz. Geçen sene 2 ödülle başarılı döndüğümüz takımımızın, gideceğimiz yarışma için maddi olarak ulaşım masraflarının karşılanması gerekmekte. Bu uzun yolun zor ama sizin gibi büyük şirketlerin de yardımıyla aşılacağını biliyoruz.

Yapacağınız desteklerden ötürü şimdiden teşekkür ederiz.

Lütfen üye girişi yapınız.

Benzer İlanlar