Antalya’da ki Avize Mağazalarımıza Ortak Arıyorum

  • Ev Ofis Ürünleri
  • Antalya

05053503450 Oktay Argüç / Light Club

385.000 tl

Bir Fikrim Var – Yatırımcı Arıyorum – Ortak Arıyorum

Antalya’da ki Avize Mağazalarımıza Ortak Arıyorum… (anlamak için açıklamanın tamamını okuyunuz lütfen)

Antalya Merkez’de konumu çok iyi yerlerde bulunan, toplamda 4 adet AVİZE öncelikli ve sonrasında her türlü ev dekorasyonunun olduğu (avize-perde-duvar kağıdı-taş duvar-kanvas tablo-kütük sehpa ve masa) bulunduğu mağazalarımızın işlerini daha da ilerletmek için ticareti azda olsa bilen zeki ve dürüst bir ortak arıyoruz…

Mağazalarımızdan 3’ü Konyaaltı bölgesinde eski il sağlık müdürlüğü kavşağında; Liman’dan gelirken 5M migros dan önceki trafik ışıkları dibinde yanyana (Light Club, avizeantalya ve Home Club) olarak bulunmaktadır… Diğeri ise; yine Light Club ismi ile 3 katlı olarak Antalya Merkez perge bulvarı üzerinde yer almaktadır…

Bu 4 mağaza dışında; şuanda depo olarak kullandığımız ve içerisinde en az 15.000 TL değerinde ürünün (aydınlatma malzemeleri) olduğu bir yerimiz daha mevcuttur… Ortak bulduktan hemen sonra meydan tarafında cadde üzerinde konumu çok iyi yerde olan bu yerimizde teşhire açılıp outlet avize mağazası olacaktır! (Burada elimizde kalan ürünleri, satılamayan ve devamı olmayan avizeleri uygun fiyata verip hemen nakite çevireceğiz; outlet mağaza açacağız)

Konyaaltı’nda yanyana bulunan mağazalarımızın konumu müthiş diyebilirim! Tam dört yol ağzı ve sürekli kayan yazı reklam çalışmalarımız ücretsiz olarak mağaza önlerimizde yapılmaktadır (yerimiz çok iyi olduğu için farklı firmaların reklamıda ücret karşılığı mağaza önü led kayan yazı tabelalarımızda yapılabilinir) burada yer alan; 3 mağazamızın adı birbirinden farklıdır. (Light Club – avizeantalya – Home Club).

Bizimle ortak olmak isteyen yatırımcı; yerlerimizi gördükten, bizi ve işimizi tanıdıktan sonra kesinlikle boşyere yatırım yapmadığını anlayacaktır, ki; zaten kendisine her türlü teminat verilebilinir). 1 yıl içinde yatırdığı paranın en az %70’ini geri kazanma garantisi veriyoruz…

Biz kendimize; işyeri finansal sıkıntılardan dolayı yada sadece ortak olunmak için ortak aramıyoruz… şuanda mağaza sayımız 4 ve kısa zaman içinde belki 5 olacak (depomuz outlet mağaza olunca)! Ben tek başıma yetişemiyorum ve çalışanlar ile hiçbir şekilde istediğim gibi ilerleyemiyorum. Bu anlamda bize; zeki, dürüst, çalışkan, dinamik, ticareti az da olsa bilen (bizim işimizi bilmenize gerek yok çünkü ben zaten çok iyi biliyorum avize işini ve sizede çok kısa zamanda öğretebilirim) ilk etapta ticari zekânızın olması kesinlikle yeterli… Ve birde sosyal medya ağlarını reklam amaçlı iyi kullanıyor olmanız benim için gerçekten çok önemli yada bu işi iyi bilen profesyonel kişiler ile görüşülüp kesinlike destek alınmalı ve sürekli reklam yapılmalı diye düşünüyorm…

Mağazalarımızın tamamı kiralıktır ve hepsinin kira bedeli yerlerine göre inanılmaz uygundur; Light Club Konyaaltı: 2875 TL. Home Club: 3500 TL. avizeantalya: 2800 TL Light Club Merkez perge bulvarı: 2800 TL. Depo olarak kullanılan meydan daki dükkanın kirası ise: 600 TL dir. (Ancak belirtmiş olduğum üzere, burayı da outlet avize mağazası yapmayı düşünüyorum ortak bulduktan hemen sonra)

Mağazalarımızın toplamında yaklaşık 180.000 TL lik ürün (avize, aplik, abajur, ayna, dekorasyon ürünleri), en az 50.000 TL lik demirbaş (ofis malzemeleri), 30.000 TL lik tabela, totem, led kayan yazı reklam çalışmaları bulunmaktadır… bu yerler tutulurken tadilat, dekorasyon ve komisyon masrafları için yaklaşık 120.000 TL para harcanmıştır! Ayrıca biz bu işi gerçekten çok iyi biliyoruz ve direkt 1. El imalatçı olmaktayız. Mevcut birçok müşterilerimiz (otel, cafe, restorant ve parekende müşteriler) vardır, ki; siz bizim tecrübemizede ortak oluyorsunuz! Tüm ticari  birikimimize ve tekrar alışveriş yapmaya gelen Eski müşterilerimize yine ortak oluyorsunuz! Bizim sizden istediğimiz para ile kendinize Antalya da 2+1 standart bir daire belki alabilirsiniz ama alacağınız kira en fazla aylık 1500 TL olur! Biz size çok daha fazlasını kazanma şansı veriyoruz ve hatta bunu garanti ediyoruz… (her türlü yazılı güvence teminat edilebilinir)!!!

Bizimle ortak olacak yatırımcılar ile yüzyüze görüşülüp bizlere en mantıklı gelen yatırımcı ile anlaşacağız… tekrar söylüyorum; ortak olacağımız kişinin bizim açıklarımızı kapatması lazım, ben kesinlikle gerek fiziki gerek manen yetişemiyorum! Biz sizden 1 sefere mahsus ortaklık bedeli ücreti alacağız ama sizinle sürekli çok daha iyi paralar kazanmanın peşindeyiz! 1 sefere mahsus alınan bedel yani ücret, doğru kullanılmazsa çok çabuk biter çarçur olur ama iyi işler yaparsak daima beraber kazanırız mantığı ile düşünüyoruz.

Bizim mağazalarımız da ürün sorunu yoktur (mağazalarımız avize ve dekoratif ürünler ile doludur), sistem oturmuştur ve hazır müşterilerimiz vardır… montajı yapacak olan dışarıdan bu işi iyi yapan elektrikçilerimiz vardır ayrıca! Yalnız; satışı kuvvetli, müşteriyi kaçırmayan yeni personellerin alınması gerektiğini düşünüyorum! Ortaklık yapıldıktan sonra bu konu üzerinde konuşulup kadro baştan oluşturulabilinir!

Avize ve ev dekorasyonu ürünlerinde kar ortalama bire bir şeklindedir ve bizim bu 4 mağazada çektiğimiz toplam ciro aylık şuan için yaklaşık 95.000 TL civarındadır ama bence mağaza yerlerimiz göz önünde bulundurulursa iyi bir ortak ile kesinlikle çok daha iyi cirolar çekilmelidir! Hedef ilk etap için 140.000 TL…

Şuanda ki; Yaklaşık cironun yani 95.000 TL nin; 47.500 TL si avize karı dersek, masrafları da (dükkan kiraları, vergiler, faturalar ve eleman maaşları) bu tutardan düştükten sonra ortalama en az 15.000 TL gibi bir para kalıyor şuanda! (95.000 TL nin yarısı zaten avize maliyet bedeli; sadece 47.500 TL avize karı düşünülerek hesap yapıldı yukarıda)

Istenilen ortak bulunduktan sonra işleri ilerletmek adına birlikte birçok yeni şeyler yapılacaktır (mimarlar ile sürekli etkileşim içinde olma, inşaat-emlak şirketleri, oteller ile görüşme, mobilya-halı-beyaz eşya firmaları ile anlaşma yapma (kardeş firma olma), villa avize işi kovalama, sosyal medya reklam çalışmaları, ithalat-ihracat çalışmaları “yurtdışına ürün satma” gibi) sürekli yeni projeler ve düşüncüler paylaşılacaktır.

En önemli husulardan biri de Antalya Konyaaltı mağazalarımız ile ilgili aklımda müthiş bir fikir var, bu türkiye de bir ilk olacak (yurtdışında var) ama buradan şimdi açıklamak çok doğru gelmiyor bana ve kesinlikle para kazandıracak bir proje olduğunu düşünüyorum; anlattığım zaman sizde hak vereceksiniz ama sürpriz olsun bu da) Sadece ortak olacağım kişi ile; kendisini iyi tanıdıktan ve kendisine güvendikten sonra bu fikri paylaşacağım… Sonuçta kimse fikrinin kullanılmasını istemez! Ama bu sadece konumu çok iyi olduğu için bizim Konyaaltı mağazalarımız da işe yarayacak bir fikir diyelim ve ipucu verelim)

Bizleri; tüm resimlerimizi görmek, mağazalarımızı ve ürünlerimizi daha iyi tanımak adına lütfen instagram sayfamızı ziyaret ediniz “avizeantalya” bize ortak olacak olan kişi instagram sayfamıza da ortak olacaktır… #avizeantalya bence Antalya için çok iyi bir isim!

Herkese selamlar; mantıklı tüm teklifler değerlendirmeye alınacaktır… zaman ayırıp tamamını okuduğunuz için ayrıca teşekkür ederim!..

İlan sahibine mesaj göndermek için üye girişi yapın.


Yeni - Yatırımcı profilinizi bir kez oluşturarak bu ilana veya diğerlerine çok daha hızlı başvurabilirsiniz.

Benzer İlanlar